آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه کامپیوتر پایا, بهترین آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه فنی و حرفه ای در تهران,آموزشگاههای برتر,لیست آموزشگاههای کامپیوتر,وب سایت آموزشگاه كامپيوتر,مجتمع فنی
Fa Ar En

آموزشگاه شبکه عملی - مهندسی شبکه ویژه بازار کار

دوره کامل آموزش مهندسی شبکه عملی ویژه بازار کار

بازار کار شبکه چطور است؟

در دنیای امروز طراحی، راه اندازی و نگهداری شبکه های کامپیوتری و به زبان ساده تر شبکه کردن کامپیوترها یکی از مهمترین نیازهای شرکتها و سازمانهای بزرگ و کوچک می باشد. شرکت ها و سازمانها در هر زمینه ای که فعالیت داشته باشند حتما از کامپیوتر استفاده می نمایند. و برای ارتباط این کامپیوترها حتما دست کم به یک متخصص شبکه نیازمندند. تا امور مربوط به راه اندازی شبکه ، پشتیبانی شبکه ، نگهداری شبکه ، رفع مشکلات شبکه و در نهایت امنیت شبکه را تامین نمایند.

طبق آخرین آمار جهانی متخصصان و مدیران شبکه بیشترین حقوق و درآمد و بیشترین استخدام را نسبت به اکثر رشته ها داشته اند. بطوری که اولین انتخاب افراد هوشمند در دنیای IT آموزش شبکه های کامپیوتری و کسب مهارت های شبکه می باشد.

ساختار شبکه های کامپیوتری به گونه ای است که فقط طراحی و راه اندازی اولیه نیاز سازمانها را برطرف نمی کند، بلکه تمامی شبکه های کامپیوتری نیازمند نگهداری و TroubleShootingهستند، به همین دلیل همیشه احتیاج به یک پست دائمی برای نگهداری و برطرف کردن مشکلات احتمالی دارند.

به همین دلیل در بین دارندگان مدارک IT ، متخصصان شبکه دارای بهترین بازار کار را در ایران و جهان هستند. در سال ۲۰۰۸ دولت آمریکا احتیاج به ۴۰۰۰۰ متخصص CCIE داشت که فقط ۱۵۰۰۰ نفر دارای این مدرک در کل جهان وجود داشت، به همین دلیل شرکت ها و سازمانهای آمریکایی شروع به جذب متخصصات شبکه از تمام کشورها (حتی کشورهای مورد تحریم مثل ایران) نمودند البته با بهترین شرایط کار و سطح درآمد و اعطاء نمودن حق شهروندی.

دوره کامل آموزش عملی شبکه

چرا دوره های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا را انتخاب کنیم؟

آموزشگاه کامپیوتر پایا با توجه به داشتن مجوز رسمی از وزارت کار و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سالهاست که در زمینه ارائه دوره های آموزش شبکه بصورت عملی و کاربردی تجربه درخشانی دارد. و به مدد مدیریت موسسه، اساتید بسیار مجرب و حرفه ای شبکه، امکانات و تجهیزات شبکه، سرفصل های کاملا عملی شبکه ویژه بازار کار و از نظر دانش آموختگان، درکنار برترین آموزشگاههای شبکه جزو بهترین آموزشگاه های شبکه در تهران و ایران می باشد.

از طریق آموزش دوره های شبکه آموزشگاه کامپیوتر پایا شغل مناسبی در بازار کار شبکه در ایران و جهان پیدا خواهیدکرد. از طرفی آموزشگاه پایا دانش پذیران را در پیدا کردن شغل مناسب و معرفی به شرکت ها و سازمان ها همراهی و یاری می نماید.

ویژگی های دوره کامل آموزش شبکه بصورت کارگاه شبکه:

* آموزش تلفیقی دوره های شبکه: افراد با شرکت در این دوره ها همزمان دوره های نت ورک پلاس ، سیسکو و مایکروسافت را آموزش می بینند.
* آموزش سریعتر شبکه : سیلابس این دوره ها طوری تنظیم شده است که در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت، دوره ها آموزش داده می شوند.
* آموزش در کارگاه شبکه مجهز : با توجه به اینکه بیشتر مطالب عنوان شده عملی هستند، بنابراین بیشتر مدت زمان دوره در کارگاه برگزار می گردند.

تمامی مطالب این دوره طوری تنظیم شده است تا افراد بعد از طی کردن دوره با توانایی بسیار درست و کامل وارد بازار کار شده و به عنوان مدیر شبکه، طراح و مجری کار کنند. مهمترین ویژگی این دوره عملی بودن آن می باشد. بیشتر مطالب این دوره به صورت کاملا عملی ارائه می شود و دانشجویان با کار در کارگاه های مجهز با فضای واقعی شبکه آشنا می شوند.

آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص

در دوره های آموزشی موسسه پایا، تمامی آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص به صورت کاملا کاربردی ارائه خواهد شد. تمامی آموزشها مطابق با استانداردهای روز و مورد استفاده در بازار کار خواهند بود. فقط کافیست که اراده کنید.

استاندارد آموزش شبکه

سر فصل دوره های آموزش شبکه با توجه به استانداردهای روز دنیا و نیاز های بازار کار، تقسیم بندی، برنامه ریزی و اجرا می شوند. ارائه مطالب استاندارد در کنار تجربیات بسیار ارزشمند اساتید این دوره ها می تواند ترکیب خوبی برای حرفه ای شدن شما فراهم آورد. در این دوره ها شما هر مبحث را در مثال و در قالب پروژه ای عملی فرا می گیرید.

روی خودتان سرمایه گذاری کنید، آمادگی برای ورود به بازار کار شبکه

با توجه به رشد روز افزون استفاده از تکنولوژی های مدرن و نیروهای متخصص، نیاز چشم گیری به نیروهای متخصص در بازار کار وجود دارد. در صورت دارا بودن تخصص و تجربه کافی می توانید جایگاه شغلی مناسبی داشته باشید. با توجه به بروز بودن سرفصل های آموزشی در دوره های آموزشی پایا شما یک شغل جهانی خواهید داشت و در صورت رعایت استانداردهای جهانی و دانش مناسب زبان و اطلاعات به روز می توانید در تمام نقاط جهان به راحتی فعالیت کنید.

برای یک شروع قدرتمند در زمینه شبکه، مشاوره کنید

اگر می خواهید یک برنامه بلند مدت و کار آمد برای آینده خود داشته باشید به راحتی می توانید از نظرات کارشناسی متخصصان آموزشگاه کامپیوتر پایا استفاده نمائید

دوره کامل آموزش عملی شبکه

آموزش مهندسی شبکه: Network+ , CCNA , MCSE 2012

آموزشگاه شبکه پایا برگزارکننده دوره های آموزش مهندسی شبکه بصورت عملی در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته است. سه دوره اصلی برای آموزش شبکه شامل موارد زیر می باشد:

آموزش مفاهیم شبکه

دوره آموزش نت ورک پلاس CompTIA Network+ plus (پیشنیاز دوره های سیسکو و مایکروسافت می باشد)

آموزش دوره مهندسی شبکه مایکروسافت

- Microsoft MCSA یا Installing and Configuring Windows Server جهت نصب و پیکربندی ویندوز سرور 2012 و سرویسهای وابسته به آن است. تمرکز اصلی دوره MCSA بر روی مدیریت شبکه در نصب و راه اندازی سرویس اکتیو دایرکتوری و سرویس های درون شبکه ای مبتنی بر Microsoft windows Server 2012 می باشد.

- Microsoft MCSE یا Microsoft Certified Solutions Expert یک استاندارد جهانی برای متخصصین IT می باشد. مدرک MCSE تایید می کند که شما دارای مهارت های لازم برای نگهداری و راهبری یک Data Center بسیار مدرن می باشید. و در Identity Management (مدیریت هویت) , Systems Management (مدیریت سیستم ها) , Virtualization (مجازی سازی) , Storage , Networking دارای تجربه می باشید.

انتخاب MCSA یا MCSE به این بستگی دارد که کدامیک با شغل شما همخوانی بیشتری دارد. پیشنهاد مایکروسافت این است که اگر شما مسئول مدیریت، نگهداری و عیب یابی یک سیستم هستید و ۸ تا ۱۲ ماه سابقه کار در این زمینه را دارید مدرک MCSA را انتخاب کنید. و اگر وظیفه شما برنامه ریزی، طراحی و اجرای سیستمها است و دارای حداقل یک سال سابقه کار در این زمینه هستید MCSE را انتخاب کنید.

آموزش دوره سیسکو

دوره آموزش شبکه سیسکو Cisco CCNA شامل تنظیمات یا کانفیگ تجهیزات سیسکو (روتر و سوئیچ cisco Routing and Switching) می باشد.

دوره کامل آموزش عملی شبکه

آموزشگاه پایا
   دوره کامل آموزش مهندسی شبكه عملی ويژه
دوره کامل آموزش مهندسی شبكه عملی ويژه

آموزشگاه کامپیوتر پایا
شهریه عادی:5,200,000 تومان
شهریه برای شما:4,850,000 تومان تخفيف : 250000 تومان
تاریخ آموزش


جزئیات دوره آموزشی
تاریخ شروعاختیاری
ظرفیت ماندهمحدود
روزهای برگزاریاختیاری
ساعت برگزاریاختیاری
طول دوره30 جلسه
توضیحاتخصوصی
توضیحات دوره آموزشی
1- اجرای دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میباشد.
2- آموزش Network+ , CCNA , MCSE 2012
3- ارائه گواهینامه و پذیرایی رایگان در طول دوره و...

آدرس آموزشگاه پایا
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تلفن ، آدرس و نقشه مراجعه به آموزشگاه کامپیوتر پایا .......... کلیک کنید ..........
دوره کامل آموزش مهندسی شبكه عملی ويژه

نظرات دانشجویان آموزشگاه
سركار خانم مریم فیروزی  (1392/02/26) :
ضمن تشکر بای عرض کنم که مشاوره بسيار عالي بود و همين دليل ثبت نام در دوره شد. نحوه برخورد همكاران موسسه بسيار عالی بود. استاتید كاملا بر روی مطالب تسلط داشتند. دوره بسيار برايم رضايتمند بود.
جناب آقاي آرش علي ويردي  (1391/10/6) :
با همفكري پدرم و جستجوي اينترنتي به آموزشگاه پايا آمدم و پس از مشاوره اي شيوا در دوره شبكه ثبت نام كردم. كيفيت آموزشي بسيار خوب بود كه واقعا نسبت به قيمت دوره متناسب بود. از موسسه و پرسنل واقعا رضايت دارم و در صورت نياز آينده حتما به آموزشگاه براجعه مي كنم.
جناب آقای حضوری  (1397/12/01) :
از آموزشگاه کامپیوتر پایا ممنونم. دوره بسیار خوب و کاربردی بود. تمام موضوعات به صورت عملی برگزار شدن که این نکته بسیار خوبی بود برای من که میخوام وارد بازار کار بشم. استاد بسیار حرفه ای و با تجربه بودن.
جناب آقای معینی  (1394/01/30) :
با سلام و خسته نباشید از همه پرسنل آموزشگاه پایا و خصوصا استاد عزیزم کمال تشکر را دارم.
جناب آقای حاتمی  (1395/10/28) :
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت و همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا . از دوره کاملی که در این موسسه زیر نظر استاد بسیار خوبم گذراندم رضایت کامل را دارم.
جناب آقاي خسرو صادقي  (