آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه کامپیوتر پایا, بهترین آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه فنی و حرفه ای در تهران,آموزشگاههای برتر,لیست آموزشگاههای کامپیوتر,وب سایت آموزشگاه كامپيوتر,مجتمع فنی
Fa Ar En

آموزشگاه شبکه عملی - مهندسی شبکه ویژه بازار کار

دوره کامل آموزش مهندسی شبکه عملی ویژه بازار کار

بازار کار شبکه چطور است؟

در دنیای امروز طراحی، راه اندازی و نگهداری شبکه های کامپیوتری و به زبان ساده تر شبکه کردن کامپیوترها یکی از مهمترین نیازهای شرکتها و سازمانهای بزرگ و کوچک می باشد. شرکت ها و سازمانها در هر زمینه ای که فعالیت داشته باشند حتما از کامپیوتر استفاده می نمایند. و برای ارتباط این کامپیوترها حتما دست کم به یک متخصص شبکه نیازمندند. تا امور مربوط به راه اندازی شبکه ، پشتیبانی شبکه ، نگهداری شبکه ، رفع مشکلات شبکه و در نهایت امنیت شبکه را تامین نمایند.

طبق آخرین آمار جهانی متخصصان و مدیران شبکه بیشترین حقوق و درآمد و بیشترین استخدام را نسبت به اکثر رشته ها داشته اند. بطوری که اولین انتخاب افراد هوشمند در دنیای IT آموزش شبکه های کامپیوتری و کسب مهارت های شبکه می باشد.

ساختار شبکه های کامپیوتری به گونه ای است که فقط طراحی و راه اندازی اولیه نیاز سازمانها را برطرف نمی کند، بلکه تمامی شبکه های کامپیوتری نیازمند نگهداری و TroubleShootingهستند، به همین دلیل همیشه احتیاج به یک پست دائمی برای نگهداری و برطرف کردن مشکلات احتمالی دارند.

به همین دلیل در بین دارندگان مدارک IT ، متخصصان شبکه دارای بهترین بازار کار را در ایران و جهان هستند. در سال ۲۰۰۸ دولت آمریکا احتیاج به ۴۰۰۰۰ متخصص CCIE داشت که فقط ۱۵۰۰۰ نفر دارای این مدرک در کل جهان وجود داشت، به همین دلیل شرکت ها و سازمانهای آمریکایی شروع به جذب متخصصات شبکه از تمام کشورها (حتی کشورهای مورد تحریم مثل ایران) نمودند البته با بهترین شرایط کار و سطح درآمد و اعطاء نمودن حق شهروندی.

دوره کامل آموزش عملی شبکه

چرا دوره های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا را انتخاب کنیم؟

آموزشگاه کامپیوتر پایا با توجه به داشتن مجوز رسمی از وزارت کار و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سالهاست که در زمینه ارائه دوره های آموزش شبکه بصورت عملی و کاربردی تجربه درخشانی دارد. و به مدد مدیریت موسسه، اساتید بسیار مجرب و حرفه ای شبکه، امکانات و تجهیزات شبکه، سرفصل های کاملا عملی شبکه ویژه بازار کار و از نظر دانش آموختگان، درکنار برترین آموزشگاههای شبکه جزو بهترین آموزشگاه های شبکه در تهران و ایران می باشد.

از طریق آموزش دوره های شبکه آموزشگاه کامپیوتر پایا شغل مناسبی در بازار کار شبکه در ایران و جهان پیدا خواهیدکرد. از طرفی آموزشگاه پایا دانش پذیران را در پیدا کردن شغل مناسب و معرفی به شرکت ها و سازمان ها همراهی و یاری می نماید.

ویژگی های دوره کامل آموزش شبکه بصورت کارگاه شبکه:

* آموزش تلفیقی دوره های شبکه: افراد با شرکت در این دوره ها همزمان دوره های نت ورک پلاس ، سیسکو و مایکروسافت را آموزش می بینند.
* آموزش سریعتر شبکه : سیلابس این دوره ها طوری تنظیم شده است که در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت، دوره ها آموزش داده می شوند.
* آموزش در کارگاه شبکه مجهز : با توجه به اینکه بیشتر مطالب عنوان شده عملی هستند، بنابراین بیشتر مدت زمان دوره در کارگاه برگزار می گردند.

تمامی مطالب این دوره طوری تنظیم شده است تا افراد بعد از طی کردن دوره با توانایی بسیار درست و کامل وارد بازار کار شده و به عنوان مدیر شبکه، طراح و مجری کار کنند. مهمترین ویژگی این دوره عملی بودن آن می باشد. بیشتر مطالب این دوره به صورت کاملا عملی ارائه می شود و دانشجویان با کار در کارگاه های مجهز با فضای واقعی شبکه آشنا می شوند.

آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص

در دوره های آموزشی موسسه پایا، تمامی آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص به صورت کاملا کاربردی ارائه خواهد شد. تمامی آموزشها مطابق با استانداردهای روز و مورد استفاده در بازار کار خواهند بود. فقط کافیست که اراده کنید.

استاندارد آموزش شبکه

سر فصل دوره های آموزش شبکه با توجه به استانداردهای روز دنیا و نیاز های بازار کار، تقسیم بندی، برنامه ریزی و اجرا می شوند. ارائه مطالب استاندارد در کنار تجربیات بسیار ارزشمند اساتید این دوره ها می تواند ترکیب خوبی برای حرفه ای شدن شما فراهم آورد. در این دوره ها شما هر مبحث را در مثال و در قالب پروژه ای عملی فرا می گیرید.

روی خودتان سرمایه گذاری کنید، آمادگی برای ورود به بازار کار شبکه

با توجه به رشد روز افزون استفاده از تکنولوژی های مدرن و نیروهای متخصص، نیاز چشم گیری به نیروهای متخصص در بازار کار وجود دارد. در صورت دارا بودن تخصص و تجربه کافی می توانید جایگاه شغلی مناسبی داشته باشید. با توجه به بروز بودن سرفصل های آموزشی در دوره های آموزشی پایا شما یک شغل جهانی خواهید داشت و در صورت رعایت استانداردهای جهانی و دانش مناسب زبان و اطلاعات به روز می توانید در تمام نقاط جهان به راحتی فعالیت کنید.

برای یک شروع قدرتمند در زمینه شبکه، مشاوره کنید

اگر می خواهید یک برنامه بلند مدت و کار آمد برای آینده خود داشته باشید به راحتی می توانید از نظرات کارشناسی متخصصان آموزشگاه کامپیوتر پایا استفاده نمائید

دوره کامل آموزش عملی شبکه

آموزش مهندسی شبکه: Network+ , CCNA , MCSE 2012

آموزشگاه شبکه پایا برگزارکننده دوره های آموزش مهندسی شبکه بصورت عملی در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته است. سه دوره اصلی برای آموزش شبکه شامل موارد زیر می باشد:

آموزش مفاهیم شبکه

دوره آموزش نت ورک پلاس CompTIA Network+ plus (پیشنیاز دوره های سیسکو و مایکروسافت می باشد)

آموزش دوره مهندسی شبکه مایکروسافت

- Microsoft MCSA یا Installing and Configuring Windows Server جهت نصب و پیکربندی ویندوز سرور 2012 و سرویسهای وابسته به آن است. تمرکز اصلی دوره MCSA بر روی مدیریت شبکه در نصب و راه اندازی سرویس اکتیو دایرکتوری و سرویس های درون شبکه ای مبتنی بر Microsoft windows Server 2012 می باشد.

- Microsoft MCSE یا Microsoft Certified Solutions Expert یک استاندارد جهانی برای متخصصین IT می باشد. مدرک MCSE تایید می کند که شما دارای مهارت های لازم برای نگهداری و راهبری یک Data Center بسیار مدرن می باشید. و در Identity Management (مدیریت هویت) , Systems Management (مدیریت سیستم ها) , Virtualization (مجازی سازی) , Storage , Networking دارای تجربه می باشید.

انتخاب MCSA یا MCSE به این بستگی دارد که کدامیک با شغل شما همخوانی بیشتری دارد. پیشنهاد مایکروسافت این است که اگر شما مسئول مدیریت، نگهداری و عیب یابی یک سیستم هستید و ۸ تا ۱۲ ماه سابقه کار در این زمینه را دارید مدرک MCSA را انتخاب کنید. و اگر وظیفه شما برنامه ریزی، طراحی و اجرای سیستمها است و دارای حداقل یک سال سابقه کار در این زمینه هستید MCSE را انتخاب کنید.

آموزش دوره سیسکو

دوره آموزش شبکه سیسکو Cisco CCNA شامل تنظیمات یا کانفیگ تجهیزات سیسکو (روتر و سوئیچ cisco Routing and Switching) می باشد.

دوره کامل آموزش عملی شبکه

آموزشگاه پایا
   دوره کامل آموزش مهندسی شبكه عملی ويژه
دوره کامل آموزش مهندسی شبكه عملی ويژه

آموزشگاه کامپیوتر پایا
شهریه عادی:10,200,000 تومان
شهریه برای شما:9,850,000 تومانتخفيف: 250٫000 تومان
تاریخ آموزش


جزئیات دوره آموزشی
تاریخ شروعاختیاری
ظرفیت ماندهمحدود
روزهای برگزاریاختیاری
ساعت برگزاریاختیاری
طول دوره3 ماه
توضیحاتخصوصی
توضیحات دوره آموزشی
1- اجرای دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میباشد.
2- آموزش Network+ , CCNA , MCSE 2012
3- ارائه گواهینامه و پذیرایی رایگان در طول دوره و...

آدرس آموزشگاه پایا
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تلفن ، آدرس و نقشه مراجعه به آموزشگاه کامپیوتر پایا .......... کلیک کنید ..........
دوره کامل آموزش مهندسی شبكه عملی ويژه

نظرات دانشجویان آموزشگاه
آقای فتاحی مجرد  (1393/09/05) :
بسیار از کلاس های دوره لذت بردم. تمامی سوال های من برطرف شد و استاد بسیار خوش ذوقی را داشتم. ممنون از کلاس خوبتون
آقای یزدان پناه  (1398/08/16) :
با تشکر از زحمات مجموعه آموزشگاه کامپیوتر پایا. اساتیدی که من خدمتشون بودم بسیار حرفه ای آموزش می دادن. ممنونم
آقای داراخانی  (1398/05/06) :
با تشکر از تمامی کادر اداری آموزشگاه کامپیوتر پایا و استاد عزیعز. دوره بسیار عالی و با کیفیت برگزار شد و کاملا راضی هستم. ممنونم از آموزشگاه پایا که همه جوره برای رسیدن به اون هدفی که داشتم منو همراهی کردن.
آقای دباغ  (1393/06/23) :
در مجموع دوره ای مفید و عملی با وجود تجربیات استاد بسیار عالی بود. از نظر سرعت عمل استاد و کار کردن خیلی راحت بودم. سوال و جواب و رفع اشکال به خوبی انجام می شد و حتی برای شغل و دوره های تخصصی مشاوره می دادند.
خانم فیروزی  (1392/02/26) :
ضمن تشکر بای عرض کنم که مشاوره بسیار عالی بود و همین دلیل ثبت نام در دوره شد. نحوه برخورد همکاران موسسه بسیار عالی بود. استاتید کاملا بر روی مطالب تسلط داشتند. دوره بسیار برایم رضایتمند بود.
آقای معینی  (1394/01/30) :
با سلام و خسته نباشید از همه پرسنل آموزشگاه پایا و خصوصا استاد عزیزم کمال تشکر را دارم.
آقای نادری  (1392/05/20) :
من از طریق معرفی دوستان با موسسه پایا آشنا شدم و در 4 دوره مختلف و تخصصی سخت افزار و شبکه شرکت کردم. امکانات و اساتید واقعا خوب و عالی بود و واقعا به اون هدفی که داشتم رسیدم. در حال حاضر هم در حال عقد قرارداد با یک شرکت هستم جهت مدیریت و پشتیبانی شبکه و سخت افزار. از تلاش همکاران موسسه بسیار متشکرم.
آقای حاتمی  (1395/10/28) :
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت و همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا . از دوره کاملی که در این موسسه زیر نظر استاد بسیار خوبم گذراندم رضایت کامل را دارم.
آقای عسگری نسب  (1394/05/10) :
من از جزیره قشم برای شرکت در دوره به آموزشگاه پایا مراجعه کردم و دوره کامل شبکه را در این موسسه گزراندم.با تشکر از تمام لطفی که در این مدت به بنده داشتید و امیدوارم در تمام مراحل موفق و سربلند باشید. به امید دیدار مجدد.
آقای شفا  (1392/03/12) :
از طریق اینترنت با آموزشگاه تماس گرفتم و علت جذبم مشاوره اولیه بسیار خوب موسسه بود. از نظر کیفیت آموزشی و امکانات کارگاه شبکه آموزشگاه بسیار عالی بود.در دوره های تکمیلی شبکه حتما شرکت می کنم.
آقای موسوی  (1392/12/20) :
یکی از دوستانم که دوره دیگه ای رو در آموزشگاه میگذرونه پایا رو بهم پیشنهاد داد. مشاوره خوبی دادند و چون از شهرستان می خواستم بیام و زمان کلاس با من هماهنگ می شد، ثبت نام کردم. شهریه، استاد و روابط همکاران خوب بود. دوره های دیگر شبکه رو هم شرکت می کنم.
خانم حسینی نیا  (1391/08/23) :
از طریق اینترنت با آموزشگاه آشنا شدم و بعد از مشاوره اولیه در دوره ثبت نام کردم. نحوه برخورد استاد و پرسنل و کیفیت آموزشی بسیار خوب بود. دوره بسیار رضایت بخش بود و به اهداف مدنظرم دست پیدا کردم.
آقای راسخ  (1390/02/26) :
با سلام خیلی، خیلی از فن بیان و مجرب بودن استاد راضی هستم. کلاس خیلی صمیمی و دوستانه بود. حتما دوست دارم در دوره MCITP شرکت کنم.موفق باشید
آقای کشاورز  (1394/12/13) :
با برادرم در 2 دوره متفاوت از دپارتمان های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا ثبت نام کردیم.از بابت استاد دلسوزی که در اختیارم قرار گرفتند بسیار ممنونم. از موسسه پایا کمال تشکر رو دارم،‌واقعا همه چیز عالی بود.
خانم کهوند  (1393/0516) :
با حسته نباشید و تشکر از آموزشگاه پایا، تقریبا 2 ماه دوره شبکه را با اساتید این مجموعه گذراندم و با نهایت تشکر، از این آموزشگاه بسیار راضی بودم
آقای حضوری  (1397/12/01) :
از آموزشگاه کامپیوتر پایا ممنونم. دوره بسیار خوب و کاربردی بود. تمام موضوعات به صورت عملی برگزار شدن که این نکته بسیار خوبی بود برای من که میخوام وارد بازار کار بشم. استاد بسیار حرفه ای و با تجربه بودن.
آقای سیدخلیل الهی  (1394/7/22) :
دوره آموزشی کاملی بود بدون هیچ کسری. کلاس بسیار مفید و کامل و عالی بود.
آقای محمدی  (1398/04/05) :
از زحمات استاد عالیقدر نهایت تشکر رو دارم. همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا نهایت همکاری رو برای انجام دوره به بهترین نحوه انجام می دادن.ممنونم
آقای جعفری  (1390/02/25) :
صمیمیت کارکنان بالا بود و سطح علمی استاد و فصیح بودن طرز بیان ایشان و تلاش استاد برای بهبود سطح دانشجویان عالی بود. مایلم در دوره MCITP هم شرکت کنم. و در اخر پیشنهاد میکنم تبلیغات بیشتر و گسترده تری داشته باشید
خانم آذرخش  (1395/9/14) :
با سلام و احترام، دوره آموزشی +A دوره کارآمد و پرباری بود. از اساتید و کادر آموزشگاه پایا متشکرم.
آقای صادقی  (1393/02/24) :
ریز مطالب آموزشی در سایت نوشته شده بود که با خوندن اونا برای پیدا کردن دوره مشکلی نداشتم. مشاوره بسیار عالی بود،‌با صبر تمام به نیازهای شغلی که داشتم گوش کردند و اون چیزی که من بهش احتیاج داشتم بهم معرفی شد. هزینه کلاس نسبت به یادگیری و زمان آموزش مناسب بود. برخود همکاران خوب و صبورانه بود. استاد عالی بودن،‌ زمان کافی ،‌حوصله زیاد،‌ تمرینای خوب و رفع اشکال به اندازه و به جا بود. امکانات و فضای آموزشی خوب و کافی بودش. آخر دوره از اون چیزی که می خواستم هم بیشتر یاد گرفتم. حتما این آموزشگاه رو به بقیه همکاران هم معرفی می کنم و اگه دوره ای بخوام بازم به پایا مراجعه می کنم.
آقای خراسانی  (1391/09/29) :
برای آموزش سخت افزار و شبکه در اینترنت جستجو انجام دادم و پس از بررسی در دوره شبکه آموزشگاه پایا ثبت نام کردم. برخورد بسیار محترمانه و صمیمانه کادر موسسه و دلسوز بودن اساتید بسیار در امر آموزش من اثرگذار بود.از موسسه انتظار دارم که پس از دوره نیز پاسخگوی اشکالات من بوده و پشتیبانی نمایند. از راهنمایی شما متشکرم.
آقای علی ویردی  (1391/10/06) :
با همفکری پدرم و جستجوی اینترنتی به آموزشگاه پایا آمدم و پس از مشاوره ای شیوا در دوره شبکه ثبت نام کردم. کیفیت آموزشی بسیار خوب بود که واقعا نسبت به قیمت دوره متناسب بود. از موسسه و پرسنل واقعا رضایت دارم و در صورت نیاز آینده حتما به آموزشگاه مراجعه می کنم.
نظرات دانشجویان درباره آموزشگاه کامپیوتر پایا

ضمانت رضایتمندی،آموزشگاه کامپیوتر پایا

تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایا

سرفصل کلی دوره کامل و عملی آموزش شبکه
بخش اول: سرفصل کلی آموزش +Network

- آشنایی با شبکه و معرفی انوع شبکه های کامپیوتری و توپولوژی ها
- توپولوژی های شبکه
- انواع تکنولوژی های شبکه ، اتصالات و انواع استاندارهای سیم بندی
- استاندارد Ethernet
- معرفی تجهیزات شبکه
- معرفی تجهیزات پیشرفته شبکه
- معرفی 7 لابه مدل OSI
- شبکه های Workgroup و شبکه های Server Base
- معرفی پروتکل IP و اصول اختصاص IP Address در شبکه
- آماده سازی کامپیوتر برای اتصال به شبکه
- اتصال کامپیوترها به شبکه و برقراری ارتباط بین آنها
- اشتراک اطلاعات در شبکه و تنظیم مجوزهای دسترسی به اطلاعات
- اشتراک چاپگر و دسترسی به سرویس چاپ در شبکه
- اتصال کامپیوتر به اینترنت به صورت ADSL
- اتصال کامپیوتر به اینترنت به صورت Cable
- اشتراک اتصال اینترنت در شبکه با سرویس ICS
- کار با پروتکل Http و دسترسی به صفحات Web
- دسترسی به کامپیوترها از راه دور به صورت Remote
- کمک و راهنمایی کاربران شبکه از راه دور به وسیله توانمندی Remote Assistance
- برقراری کنفرانس بصورت صوتی و نوشتاری با کاربران شبکه
- کار با دستورات شبکه در محیط Command Line
- پیکربندی سرویس دهنده اینترنت Proxy Server
- پیکربندی Windows Firewall
- آشنایی با محیط Wireless و راه اندازی شبکه Wireless وایرلس
- افزایش امنیت شبکه با تجهیزات سخت افزاری
- افزایش امنیت شبکه با تجهیزات نرم افزاری
- آشنایی با توانمندی NAT
- آشنایی با پروتکل های مسیریابی شبکه
- آشنایی با سرویس های WAN
- اصول اولیه طراحی یک شبکه
- اصول عیب یابی شبکه های کابلی
- اصول عیب یابی شبکه های بی سیم


بخش دوم: سرفصل کلی آموزش MCSE 2012

- Windows Server 2012 Network Infrastructure Configuring
- Windows Server 2012 Active Directory, Configuring
- Windows Server 2012 Server Administrator


بخش سوم: سرفصل کلی آموزش CCNA

- Internetworking
- پروتکل TCP/IP و هفت لایه OSI
- Subneting هاى با طول متغیر
- IOS و مدیریت تجهیزات ایمنى
- مدیریت یک Cisco Internetworking
- سوئیچینگ لایه 2 و لایه 3 سیسکو
- مسیر یابى IP با استفاده از پروتکل هاى مسیر یابى RIP, IGRP, EIGRP, OSPF, BGP
- LAN های مجازی
- امنیت
- ترجمه آدرس شبکه (NAT)
- فناورى هاى بیسیم سیسکو
- اینترنت پروتکل نسخه IPv6
- شبکه هاى گسترده (WANs)
- عیب یابى شبکه


- دوره کامل آموزش متخصص شبکه (عملی و کاربردی)

- دوره کارورزی رایگان (جهت کسب تجربه کاری با ارائه گواهی)

- اعطای مدرک معتبر (قابل ارائه به مراکز دولتی و غیردولتی)


مزایای ویژه دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا

 • ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت آموزشگاه کامپیوتر پایا
 • ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا
 • ارائه کارت تخفیف ویژه آموزش آموزشگاه کامپیوتر پایا، قابل انتقال به غیر
 • ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام آموزشگاه کامپیوتر پایا
 • ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی
 • ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر
 • اهدای وسایل و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا بصورت رایگان
 • مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..
 • امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان یا Retraining به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا
 • امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محیط آموزشگاه کامپیوتر پایا و معرفی به سازمانها
 • و ...


یادگیری شبکه را با چه دوره ای شروع کنیم؟

بسیاری از افرادی که تصمیم به شروع یادگیری دوره های شبکه دارند در مورد اینکه فرایند یادگیری را با کدامیک از دوره های آموزشی شروع نمایند تحقیق زیادی انجام میدهند تا فرایند یادگیری را به درستی شروع نمایند.
بدیهی است که قبل از شروع به فراگیری هر دوره تخصصی نیاز است که افراد با پیشنیازهای آن دوره آشنایی داشته باشند و الفبای آن دانش را فرا گیرند.

آموزش نت ورک پلاس Network+

مطالب پایه و اساسی و ضروری که در حقیقت پیش نیازهای بقیه دوره ها میباشند، در دوره +network ارایه میشود و به شکل گسترده ای تشریح میشوند.
مفاهیم مهمی مانند لایه های شبکه و آشنایی با سرویس ها و پروتکل های موجود در هر لایه و آشنایی با انواع دستگاه های مربوط به شبکه و نیز مباحث IP Addressing ، از سرفصلهای مهم دوره Network+ میباشند.

بنابراین پیشنیاز تمام دوره های آموزشی شبکه (مایکروسافت و سیسکو) می باشد. که معمولا فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر و IT تا حدودی با آن آشنا هستند.

فراگیری دوره آموزشی Network+ شما را در درک مباحث MCSE 2012 و Cisco کمک میکند. و به نوعی پیشنیاز دوره MCSE و CCNA است.

آموزش میکروسافت MCSE یا MCSA

پس از گذراندن دوره network+ ، پیشنهاد میشود که افراد دوره MCSA یا MCSE مربوط به شرکت مایکروسافت را بگذرانند به این دلیل که در دوره های مایکروسافت ، بسیاری از مطالب اساسی و مفاهیم اساسی و ضروری به زبان ساده تر نسبت به دوره های دیگر تدریس میشوند و محیط سیستم عامل که افراد در آن فرایند آموزش و یادگیری را میگذرانند ، محیط گرافیکی و کاربرپسند میباشد.

در این دوره آموزش شبکه در بستر نرم افزاری و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با استفاده از سیستم عامل های مایکروسافت (windows Server 2012)و راه اندازی سرویس های مختلف در این سیستم عامل و مدیریت کاربران در سطوح دسترسی مختلف، می پردازد. در دوره مایکروسافت شما می توانید یک شبکه ایجاد کنید و مفهوم شبکه ، کلاینت و سرور را بصورت کاملا عملی درک می کنید.

آموزش سیسکو CCNA

دوره آموزشی CCNA معمولا به راه اندازی شبکه های کامپیوتری در بستر سخت افزاری می پردازد، طراحی شماتیک و ساختاربندی فیزیکی شبکه و تنظیم و راه اندازی و نگهداری روترها و سوئیچ های سیسکو از مباحث مهم این دوره های آموزشی هستند. شرکت Cisco بعنوان بزرگترین و معتبرترین شرکت در زمینه ساخت، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری و تجهیزات آن در جهان شناخته شده است.

بنابراین در صورت استفاده از تجهیزات سیسکو در شبکه های مورد نظر انتخاب آموزش CCNA بعنوان اولین کورس میتواند انتخاب مناسبتری باشد.


دوره آموزش عملی مهندسی شبکه

آزمون و اخذ مدارک بین المللی NetworK+, MCSE 2012 , CCNA و... چگونه است؟

برای آزمون های مایکروسافت و سیسکو ، این امکان وجود دارد که متقاضیان پس از کسب آمادگی در دوره های آموزشی، (و آمادگی برای آزمون) با مشاوره و راهنمایی کارشناسان به کشورهای امارات ، هند ، پاکستان ، ترکیه و یا ارمنستان سفر کرده و تمامی آزمون ها را به صورت یکجا و یا مجزا امتحان دهند.

به دلیل تحریم های سیاسی متاسفانه ایرانیان از حضور در این آزمونها در داخل ایران محروم هستند، به همین دلیل علاقه مندانی که اصرار به دریافت مدارک بین المللی دارند حتما باید به خارج از ایران سفر نموده و در یکی از کشورهایی که ذکر شد اقدام به ثبت نام و حضور در این امتحانات نمایند.

هزینه بسیار زیاد سفر ، هتل ، ثبت نام آزمون باعث شده است که بسیاری از علاقه مندان عطای دستیابی به این مدارک را به لقایش بخشیده و صرفا به کسب مهارت از طریق آموزشهایی که در ایران ارائه می شود اکتفا نمایند. همچنین با توجه به اینکه در پایان آموزشهایی که آموزشگاه پایا ارائه میدهد با برگزاری آزمون، گواهینامه ای معتبر و مورد تایید و قبول سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی ارائه می شود نیازی به کسب این گواهینامه ها احساس نمی شود.

صرفا علاقه مندانی که قصد مهاجرت به خارج از ایران را دارند معمولا سختی های کسب این گواهینامه ها را به جان خریده و اقدام می نمایند.

خوشبختانه برخلاف سابق، در حال حاضر داشتن مهارت فنی و تخصصی در رشته مورد نظر برای شرکتهای ایرانی به عنوان معیار برتری و اولویت متقاضیان استخدام و جویای شغل در نظر گرفته می شود و همچنین تایید مراکز آموزشی معتبر و نامی همچون آموزشگاه کامپیوتر پایا بر مهارت متقاضیان که در غالب اعطا گواهینامه صورت می گیرد امتیازی است که دانش آموختگان این تخصص ها را از دیگران متمایز می نماید.


معرفی دوره های پیشرفته شبکه

دوره های پیشرفته شبکه شامل موارد زیر می باشد:
- دوره های پیشرفته سیسکو (Cisco CCNP آموزش CCNP Security, Wireless, Voice) و (Cisco CCIE)
- دوره های امنیت شبکه، تست نفوذ و هک (آموزش امنیت شبکه ، آموزش PWK ، آموزش WIFU ، آموزش SOC ، آموزش Arc Sight ، آموزش Juniper ، آموزش Fortigate)
- آموزش مجازی سازی VMware
- دوره های آموزش میکروتیک MikroTik (آموزش MTCNA ، آموزش MTCRE ، آموزش MTCWE)
- آموزش TMG (ایمن سازی اینترنت در برابر تهدیدات نرم افزارهای جاسوسی)


ثبت نام دوره کامل آموزش شبکه عملی
آموزش شبکه عملی

آموزشگاه شبکه | آموزش عملی شبکه | آموزشگاه آموزش شبکه | دوره های آموزش شبکه بصورت عملی | آموزش دوره های شبکه | آموزش شبکه های کامپیوتری | آموزش مهارت های شبکه | آموزشگاه نت ورک پلاس Network+ | آموزشگاه MCSE | آموزشگاه MCSA | آموزشگاه CCNA | کلاس دوره های پیشرفته شبکه | بازار کار شبکه | آموزشگاه مهندسی شبکه | برترین آموزشگاههای شبکه | آموزشگاه شبکه در تهران | بهترین آموزشگاه های شبکه در تهران | کارگاه عملی شبکه | آموزش سریع شبکه | آموزشگاه امنیت شبکه | آموزشگاه میکروتیک MikroTik | دوره های آموزش میکروتیک MikroTik | تفاوت MCSA یا MCSE | آموزش راه اندازی شبکه | آموزش شبکه کردن کامپیوترها | سرفصل های آموزش شبکه | دوره های سیسکو | دوره مهندسی شبکه مایکروسافت | دوره های امنیت شبکه تست نفوذ و هک | معهد التدريب الشبكي | Network+ Training| Cisco CCNP training | Cisco CCNA training | Microsoft MCSE training institute| Microsoft MCSA training institute | MikroTik training institute | Network Engineering Training in Tehran | Networking training center | Сетевой учебный институт | 網絡培訓學院 | नेटवर्क प्रशिक्षण संस्थान








آدرس آموزشگاه کامپیوتر پایاتلفن تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاکانال تلگرام آموزشگاه پایا
مرکز آموزش های تخصصی پایا برگزار کننده دوره های آموزش کاربردی و تضمینی و مهارت های ویژه مشاغل
Top Computer Training School & IT Academy | in Iran , Tehran | Computer Skills Training | Computer tutorials | IT tutorials | Computer institute | Amoozeshgah Computer Paya
All Right Reserved 2005 - 2015- Designed by Institute of Computer PAYA -  Parviz Tariveh   email: info@PayaIT.com
تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاآموزشگاه کامپیوتر پایا