آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه کامپیوتر پایا, بهترین آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه فنی و حرفه ای در تهران,آموزشگاههای برتر,لیست آموزشگاههای کامپیوتر,وب سایت آموزشگاه كامپيوتر,مجتمع فنی
Fa Ar En

After Effects Training آموزشگاه افتر افکت

آموزش نرم افزار افتر افکت After Effects Training

نرم افزار افتر افکت چیست؟

نرم افزار افتر افکت یکی از قدرتمندترین ابزارهای پویانمایی دوبعدی و جلوه های ویژه سینمایی در جهان است. که انقلاب وسیعی در نگرش نسبت به پویانمایی و تلویزیون پدید آورده. این نرم افزار هماهنگی بالایی با نرم افزار ادوبی فوتوشاپ و ادوبی پریمیر و ادوبی آدیشن دارد.

نرم افزار After Effect در زمینه تلفیق و ترکیب تصاویر متحرک همان قدرتی را در اختیار شما قرار می دهد که نرم افزار فتوشاپ در اختیار طراحان قرار می دهد. در محیط نرم افزار افتر افکتس می توانید ارتباط بین تصاویر، صداها و فیلم های متحرک را به دلخواه و با مهارت بر قرار نمایید. به کمک این برنامه می توانید صداها را وارد کنید تا با حرکات تصاویر اجراء شوند.

از نرم افزار افتر افکت در صنعت تصویر متحرک و فیلم های ویدیویی و تیتراژ فیلم ها و تبلیغات تلویزیونی استفاده می شود. و بسیاری از شاهکار های سینمایی و تبلیغات تلویزیونی اغلب محصول برنامه AE یا همان افتر افکتز است! به عبارتی برنامه After Effects در زمینه تلفیق و ترکیب تصاویر متحرک همان قدرتی را در اختیار شما قرار می دهد که ابزارهای نقاشی و ترسیمی در اختیار هنرمندان قرار داده اند!

افتر افکتس After Effects نرم افزار ایجاد جلوه های بصری دیجیتال Digital Visual Effects، موشن گرافیک (موشن گرافیک Motion graphic design یا گرافیک متحرک زیر مجموعه ای از طراحی گرافیک است. که قوانین طراحی گرافیک را در یک محیط فیلم سازی یا یک محیط تولید تلویزیونی، از طریق به کاربردن انیمیشن "جان بخشی" یا تکنیک های سینمایی، به کار می برد.) و برنامه کاربردی ترکیب عناصر بصری Compositing Application مختلف است. افتر افکتس توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می گیرد.

در میان دیگر نرم افزارهای گرافیکی، افتر افکتس را می توان برای کروماکی (کروماکی Chroma key compositing, or chroma keying یک تکنیک جلوه های ویژه سینمایی و پس‌تولیدی Video Post-Production برای روی هم قرار دادن چند نگاره و یا فیلم بر روی هم است. بدین صورت که از اشیا یا افراد تصاویری روبروی پرده سبز یا پرده آبی گرفته شده و با نگاره های مطلوب از پیرامون ادغام می گردند.) ، اصلاح حرکت، اندازه و جهت، ترکیب عناصر بصری و انیمیشن یا نقاشی متحرک Animation استفاده کرد. همچنین نرم افزار افتر افکت را به عنوان یک نرم افزار بسیار پایه برای ویرایشگر غیرخطی non-linear editor ، ویرایشگر صوتی Audio editor و واسطه تبدیل کدها می توان استفاده کرد.

با توجه به تجربه متخصصان توصیه می شود قبل از شروع آموزش نرم افزار افتر افکت Adobe After Effects تجربه کافی در زمینه طراحی گرافیکی و آموزش نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop را بدست آورید.

After Effects آموزشگاه آموزش افتر افکت نرم افزار

کاربرد نرم افزار افتر افکت در فیلم های سینمایی:

فیلم های پرهزینه هالیوودی همچون Gladiator, Spider Man, Die Hard 4, فیلم جنجالی 300، Mr. & Mrs Smith, Last Samurai, Rush Hour 3 , سری فیلم های Blade و فیلم ماتریکس Matrix و بالغ بر ۳۵۰ فیلم دیگر هالیوودی همگی از نرم افزار افترافکت برای جلوه های ویژه، تیتراژ و میکس ویدیویی خود استفاده نموده اند.

افتر افکت یک نرم افزار کاربردی برای ساختن سازه های ویدیویی و انیمیشن و افکت های ویژه است. این نرم افزار در بین ویدیو سازها بسیار محبوب می باشد. تقریبا صنعت استانداردی در میان سطح نیمه حرفه ای هاست. فقط تولیداتی با تقاضاهای بسیار بالا و بودجه های هنگفت به چیزی پیچیده تر از افتر افکت نیاز دارند. نرم افزار افتر افکت کاملا قادر به تولید سازهای ویدیویی بسیار با کیفیت برای برنامه های تلویزیونی و تبلیغات است. و حتی امکان تولید ویژگی های فیلم ها را نیز دارد. افتر افکت از جریان-کاری عمومی مشابه تمام نرم افزارهای ادیت ویدیویی استفاده می کند. هر پروژه شامل کلکسیونی از داشته های رسانه ای و مدیا است که در لایه های گوناگون در یک نوار زمان یا تایم لاین Time Line مرتب شده اند.


تفاوت فتوشاپ و افتر افکت چیست؟

برنامه فتوشاپ برای دستکاری تصاویر ساکن طراحی شده است. اگر در یک پروژه افکت گذاری می خواهید از تصاویر ساکن با کیفیت بالا استفاده نماید بهترین و قدرتمندترین برنامه، نرم افزار Photoshop می باشد. از تصاویر پردازش شده در فتوشاپ میتوان در پروژه های افتر افکت یا AE استفاده نمود. برنامه فتوشاپ برای پردازش تصاویر ساکن بسیار بسیار مناسب و پر قدرت است.

برنامه افتر افکت برای تصاویر متحرک بسیار پر قدرت طراحی شده است. همچنین از این نرم افزار می توان برای قرار دادن جلوه های ویژه حرکتی بر روی فیلم ها و نقاشی بر روی فیلم ها استفاده نمود. همچنین افترافکت قابلیت مونتاژ و میکس تصاویر را نیز دارا می باشد. و از فرمت های تصویری بسیاری برای انجام این امور پشتیبانی می کند. از جمله امکاناتی که به این نسخه اضافه شده است می توان به امکان وارد کردن 3D Object از photoshop CC و تغییرات 3D آن ، خروجی Time Line با فرمت XFL و امکان باز کردن همزمان آن در نرم افزارهای دیگر شرکت ادوبی از جمله نرم افزار فلش وجود دارد. استفاده کامل از سطح های ۲٫۵ وجهی ، تعامل بسیار قوی با نرم افزارهای ادیت فیلم و صدای ادوبی و کارکرد عالی برای موبایل اشاره کرد.


مقایسه افترافکت با نرم افزار Adobe Premiere

بسیاری از مردم در مورد اینکه دقیقا افترافکت چه کاری انجام می دهد، سر در گم می شوند. و اینکه افتر افکت چه تفاوتی با برنامه هایی مانند نرم افزار پریمیر پرو دارد؟

در نگاه اول به نظر می رسد نرم افزار افتر افکتس دارای کاربرد مشابه با نرم افزار premiere می باشد. و حقیقتا نیز هر دو از بسیاری از امکانات، فیلترها و افکت ها مشترکا استفاده می کنند. تفاوت در این است که افتر افکتز که فوتیج ویدیو رو به روش مشابه ای شبیه پریمیر ادیت می کند، به طور ویژه ای برای کار با لایه بندی ویدیو و کامپوزیت سازی و افکت ها و انیمیشن ها هم طراحی شده است. البته پریمیر هم می تواند این کارها را انجام دهد. ولی افتر افکتز و جریان کاری آن اندکی متفاوت است که باعث ساده تر بودن آن می شود. افتر افکت همچنین خروجی با کیفیت تری نسبت به پریمیر ارائه می نماید.

به طور خلاصه: نرم افزار Adobe After Effects برای کار با نوارهای زمانی کوتاه تر و افکت های بیشتر، بهتر کار می کند. Adobe Premiere Pro برای کار با پروژه های ادیت عمومی و مخصوصا طولانی و ادیت های پیچیده، بهتر کار می کند.

After Effects آموزشگاه آموزش افتر افکت نرم افزار

نظرات دانشجویان آموزشگاه
جناب آقای زاهدی  (1398/11/03) :
از جزیره کیش برای شرکت در دوره به آموزشگاه پایا مراجعه کردم.ممنونم بابت برخورد همکاران و هماهنگی کلاس ها با توجه به محدودیت زمانی که من داشتم. کیفیت آموزش خیلی خوب بود و استاد کاملا مسلط بودن روی موارد نرم افزار. با تشکر
سرکار خانم تکبیری  (1395/8/17) :
کلاس مفیدی بود و استاد بر تمامی مطالب تسلط داشتند. ممنون از برنامه ریزی و کلاس خوبتون. به امید موفقیت برای شما
جناب آقای زندیه  (1397/08/02) :
به نظر من دوره خوب و کاملی بود و از استاد کلاس واقعا راضی هستم. از هم نظر کلاس خوب و راحتی بود.
سرکار خانم یوسفی  (1397/4/24) :
دومین دوره ای بود که در آموزشگاه کامپیوتر پایا می گذراندم. همه چیز عالی و کامل بود. از نحوه تدریس استاد هم راضی هستم.
جناب آقای صباغ  (1395/8/17) :
دوره خوبی بود. با اینکه زمانش کم بود اما خیلی تاثیرگزار بود. خیلی از مدیریت آموزشگاه پایا ممنونم. موفق باشید.
جناب آقای ضیائی  (1396/5/2) :
با سلام و احترام. کلاس بسیار خوبی بود و تدریس به خوبی انجام شد.
جناب آقای کریمی  (1394/10/19) :
در طول دوره مطالب آموزشی خیلی خوب و به موقع گفته می شد و با تموم شدن دوره هیچ مشکلی نداشتم. استاد خوبی در کلاس بودن و چون از شهرستان اومده بودم برای این دوره خیلی خوب و با برنامه ریزی برگزار شد.
سرکار خانم کریمی  (1397/11/23) :
با سپاس از آموزشگاه کامپیوتر پایا. دوره بسیار خوبی بود و زمان بندی جلسات بسیار عالی برگزار شد. در کل بازدهی دوره خیلی خوب بود.
سرکار خانم عباسی  (1397/2/09) :
کادر اجرایی آموزشگاه کامپیوتر پایا بسیار خوب بودند. استاد بسیار ساده و مسلط توضیح می دادند به طوریکه به راحتی می تونستم یاد بگیرم. ممنونم
سركار خانم مينا گودرزي  (1392/05/21) :
از طريق تبليفات اينترنتي با آموزشگاه آشنا شدم و مشاوره تلفني باعث شد تا در دروه ثبت نام كنم. ميزان شهريه متناسب بود. اساتيد واقعا خوب و دوره كاملا كاربردي بود. فضاي آموزشي و برخورد همكاران موسسه بسيار خوب و گرم بود. متشكرم .
سرکارخانم محسنی  (1398/05/08) :
خیلی خیلی راضی بودم. بهترین استادی بود که تابحال داشتم و بهترین آموزشگاهی بود که تابحال آموزش دیده بودم. واقعا از آموزشگاه کامپیوتر پایا ممنونم
سركار خانم ليلا خداويردي فر  (1393/03/25) :
تليغات اينترنتي بسيار خوب بود و مشاوره اوليه كامل انجام شد. چون مي خواستم كار طراحي پوستر انجام بدم و حرفه اي مي خواستم، ثبت نام كردم. استاد بسيار بسيار عالي بودن و امكانات هم خوب بود. دوره اينديزاين هم در آينده شركت مي كنم.
سرکار خانم هروی  (1395/9/13) :
با سلام و احترام خدمت شما. حضور در دوره فتوشاپ پیشرفته با استادم بسیار مفید و کاربردی بود. از زحمات پرسنل آموزشگاه کامپیوتر پایا سپاسگزارم.
جناب آقای ذکری  (1396/2/27) :
خیلی دوره عالی بود. از نظر کیفیت آموزشی و استاد و همچنین فضای آموزشی بسیار راضی هستم. با تشکر
سرکار خانم مصدق  (1398/08/12) :
برای سومین بار به آموزشگاه کامپیوتر پایا اعتماد کردم. واقعا از دوره راضی بودم. استاد واقعا مسلط بودن روی آموزش. از کادر اداری آموزشگاه هم راضی هستم. ممنونم
سرکار خانم مقدم  (1396/3/30) :
دوره بسیار عالی و برخورد همکاران بسیار خوب بود. تشکر ویژه از استاد بابت تدریس خوب و دلسوزانه ایشان. پایدار باشید
سرکار خانم نیوشا عین الهی  (1393/6/11) :
دوره خیلی خوبی داشتم و کلاس و استاد بسیار عالی و با کیفیت بود.
سرکارخانم منزوی  (1398/11/06) :
با عرض سلام و ادب. خداروشکر با هماهنگی که از ابتدای دوره انجام شد،‌ برگزاری کلاس به بهترین شکل ممکن اتفاق افتاد. شرایط مناسب آموزشگاه بابت فضای آموزشی، کادر اجرایی و استاد خیلی خوبم باعث رضایتمندی من از دوره هست. با آرزوی موفقیت و بهروزی برای آموزشگاه کامپیوتر پایا
سرکار خانم شجاعی  (1396/2/24) :
با سلام و تشکر از برخورد مناسب عوامل آموزشگاه پایا و همچنین استاد محترم. آموزش بسیار مناسب و سر وقت انجام شد. قبل از دوره فکر می کردم برنامه سختی باشه، اما بعد چند جلسه بسیار علاقه مند شد و واقعا برام آسون شد.
سرکار خانم اردلانی  (1395/11/23) :
ممنون از زحمات استاد خوب دوره فتوشاپ. خیلی عالی بود و راضی هستم از دوره ای که در آموزشگاه پایا گذراندم.
جناي آقاي مهدي جعفري  (1392/10/15) :
سايت قوي و ارزنده موسسه باعث آشنايي من با آموزشگاه شد و در مشاوره اي كاملا سنجيده، دوره به من پيشنهاد شد. شهريه نسبت به كيفيت دوره آموزشي ازائه شده مناسب بود. برخورد پرسنل و همكاران عالي و فضاي آموزشگاه بسيار آرام و مناسب جهت يادگيري بود. با توجه به شغلم، نتيجه اي كاملا مطلوب گرفتم و حتما آموزشگاه پايا را به دوستان پيشنهاد خواهم كرد.
جناب آقای هاشمی  (1394/9/28) :
دومین بار که در کلاس های آموزشگاه کامپیوتر پایا شرکت می کنم. واقعا دوره هاتون کاربردی هستش و به درد کار می خوره. کمال تشکر رو از زحمات موسسه بخصوص استاد محترم را دارم و امیدوارم همیشه موفق و پیشرو باشید.
سرکار خانم عباسپولی  (1397/5/15) :
دوره بسیار خوب و کاربردی بود. واقعا راضی هستم از این کلاس. از آموزشگاه پایا ممنونم.
سرکار خانم عسگربنایی  (1393/11/15) :
واقعا از کلاسم در این مدت لذت بردم و راضی بودم. استادم بیار روش عالی برای تدریس داشتند. آموزشگاه حیلی محیط خوب و گرم و صمیمی داشت. از اینکه اینجارو برای آموزشم انتخاب کردم بی نهایت خوشحالم
سرکار خانم کمالی  (1398/10/07) :
بسیار مفید و کارآمد بود دوره. استاد بسیار با حوصله و صبورانه آموزش رو انجام میدادن. از زمان کلاس به بهترین شکل استفاده می شد. ممنونم از آموزشگاه کامپیوتر پایا
جناب آقای شریفی  (1394/9/30) :
چند دوره رو از طریق سایت از خارج از کشور ثبت نام کردم تا بخاطر زمان محدودی که در ایران بودم به مشکل هماهنگی برنخورم. دوره فتوشاپ بسیار کاربردی و عالی بود و استاد بسیار شیوا و گویا مطالب رو بیان می کردن. کمال تشکر رو از آموزشگاه دارم. درضمن میز شب یلداتون هم بسیار زیبا و کامل بود،‌واقعا پرسنل و همکاران پایا مهربان و دلسوز هستند. با تشکر
جناب آقاي اميد نعمتی  (1391/07/19) :
از طريق اينترنت با آموزشگاه پايا آشنا شدم و مشاوره اوليه كه صادقانه انجام شد سبب شد تا حتي با توجه به مسافت زياد اما باز هم دوره هاي مختلف را در اين آموزشگاه سپري كنم. حتما به دوستان خود آموزشگاه پايا را معرفي خواهم كرد.
سرکار خانم عراقی  (1394/02/26) :
با تشکر از تمامی دوستان و اساتید محترم آموزشگاه، به خصوص استاد بابت زحماتشون برای آموزش بنده و تشکر از مسئولین آموزشگاه بابت هماهنگی کلاس ها به بهترین شکل ممکن. آرزوی سلامتی براتون دارم.
جناب آقای امامی  (1396/3/5) :
با سلام. کلاس فتوشاپ بسیار مطلوب و یادگیری هم زیاد بود. انتقال مطلب بسیار خوب انجام گرفت.
جناب آقاي اصغر طاهري  (1393/02/30) :
مسئول آموزش شركت جهت آموزش و ارتقاء سطح همكاران با موسسه پايا تماس گرفت و برحسب دوره هاي متنوع، همكاران در چند دوره شركت كردند. شهريه و روابط مالي خوب بود و برخورد پرسنل در طول دوره محترمانه بود. فضا هم متناسب بود و تمركز كافي در كلاس بودش. دوره رضايتبخش و عالي بود.
نظرات دانشجویان درباره آموزشگاه کامپیوتر پایا

تکنیک های افتر افکت برای غیر حرفه ای ها :

افتر افکتس شرکت ادوبی امکان اینکه هر چه را که می خواهید تخیل کنید و بسازید را به شما می دهد. همچنین برای تصحیح مشکلات معمول فیلمها بسیار کارا است. این سطح وحشتناک از قدرت تکنیکی و خلاقیتی می تواند ترسناک باشد و سخت بنظر برسد. صرف نظر از اینکه نرم افزار Avid و یا نرم افزار پریمیر و یا final cut را انتخاب کنید، با ترکیب افتر افکت با آنها، توانایی های ویژه را به کارتان اضافه می کنید. همچنین می توانید یک شات را با برگشت کوتاه ترکیب کنید و به پروژه و تولید، ارزش اضافه بدهید و در هزینه ها صرفه جویی کنید. و این جادوی افتر افکت است. تلفیق آن باعث می شود که بارها و بارها به استخدام گرفته شوید.


مفهوم کمپوزیسیون های افتر افکت After Effects Composition چیست؟

برای کار با فایل ها در افتر افکت باید آنها در کمپوزیسیون قرار دهید. که اغلب به عنوان comp نام برده می شوند. یک کمپوزیسیون یک محتوی است که لایه هایی از ویدیو ، صوت ، متن و غیره را ذخیره می کند. کمپوزیسیون ها اصالتا نوارهای زمانی مستقل دارند. و برای همین می توانید به هر کدام از کمپوزیسیون ها به عنوان یک پروژه جداگانه فکر کنید.

می توانید کمپوزیسیون های متعدد در یک پروژه یکسان داشته باشید. کمپوزیسیون ها با سایر دارایی ها در پانل پروژه لیست می شوند. همچنین می تواند کمپوزیسیون های تو در تو ایجاد کنید.


وارد کردن فایل ها به افتر افکت:

افتر افکت حمایت های شگرفی در وارد سازی یا after effects importing انواع مختلف فایل را ارائه می نماید. هر فرمت معمول صوتی و ویدیویی و حتی تصویری در آن پشتیبانی می شود.


پروژه های افتر افکت:

کار کردن در افترافکت به معنای کار کردن با پروژه است. پروژه های افترافکت بسیار شبیه به پروژه های پریمیر است. فایل ها را وارد می کنید و آنها را در پانل پروژه ذخیره می کنید و بر روی آنها در تایم لاین کار می کنید. فایل های افتر افکت با پسوند aep ذخیره می شوند که مخفف "پروژه افتر افکت" است.


محیط های کاری افتر افکت:

افتر افکت از همان رابط کاربری آشنای مشترک سایر نرم افزارهای شرکت adobe استفاده می کند. می توانید از محیط های کاری از پیش تنظیم شده استفاده کنید. و آنرا حرکت بدهید و فریم ها و پانل ها رو دوباره تنظیم کنید و محیط های کارهای خودتان را بسازید و ذخیره کنید.

هر محیط کاری برای حداکثر کارایی طراحی شده است تا منطبق با نوع وظیفه و کار پروژه باشد. برای مثال پیش تنظیمات انیمیشن، پانل های مختلف و متعدد قابل استفاده تر برای انیمیشن را باز می کند و غیر ضروری ترها را پنهان می سازد.


جریان کاری After Effects :

جریان کاری پایه در افترافکت بسیار شبیه سایر نرم افزارهای ادیت ویدیو است. مانند(پریمیر) . تفاوت در این است که افترافکت برای کار با کامپوزیشن های پیچیده ویدیویی و افکت ها بسیار مناسب تر است تا استفاده از کارهای مستقیمی مثل برش!

After Effects آموزشگاه آموزش افتر افکت نرم افزار

سرفصل دوره آموزشی افتر افکت منطبق بر سرفصل موسسات آموزشی آمریکا - نیویورک

After Effects Training Class

WHAT YOU’LL LEARN?

Course Topics:

After Effects Training Section 1:

Intro to After Effects
- The Project, Composition and Timeline panels
- Splitting Layers
- Color Correction
- RAM Preview
Fade-Ins & Working with Text
- Creating Fade-In Effect
- Adding and Animating Text
Rendering
- The Render Queue
- Using Masks to Create a Vignette

After Effects Training Section 2:

Getting Started & Basic Effects
- Intro to Non-Destructive Effects
- More Color Correction
- Block Dissolve
- Transition Effects
Mask Paths & Effects
- Mask Paths
- Block Dissolve Tricks
Position Animation & Keyframes
- Keyframe Animations
- Sharing Transition Effects Between Layers
Text Effects & Animation
- Adding Titles
- Animating Text
- Lens Flares
Compositing & Exporting
- Pre-Composing Layers
- Block Dissolve
- Exporting the Project

After Effects Training Section 3:

Animating Masks
- Isolating a Segment of Video
- Using Illustrator for Complex Paths
Enhancing Colors
- Duplicating Layers
- Hue/Saturation Effect
Mimicking Fancy Camera Work
- Adding a Cross-Dissolve
- Using Scale to Fake a Camera Zoom
Using a Preset to Animate Text
- Adding Text
- Adding a Drop Shadow
- Styling the Text with an Animation Preset

After Effects Training Section 4:

Animating a Simple Mask
- Isolating a Segment of Video
- Using Illustrator for Complex Paths
Layering and Copying Masks
- Duplicating Layers
- Hue/Saturation Effect
Using Layers
- Colorizing Effects
- Lens Flare
- Adjustment Layers
Editing Adjustment Layers
- Animating Mask Paths
- Rendering

After Effects Training Section 5:

Elliptical Masks & More 3D Text Animation
- Elliptical Masks
- 3D Object Motion Path
- 3D Animation
Mask Paths & Effects
- Mask Paths
- Block Dissolve Tricks
- Echo Effects
Z-Axis Text Animation & Motion Blur
- More 3D Animation
- Adding Motion Blur Effects

After Effects Training Section 6:

3D Lighting and the Wiggler
- 3D Lighting Effects
- Randomizing with “The Wiggler”
More 3D Fun: Lights, Rotation, Motion!
- 3D Rotation
- Lighting Effects
- Creating Shadows
3D Cameras and Null Objects
- Adding a Camera Layer
- Viewing Text with a 3D Camera
Rendering & Exporting Options
- Rendering Uncompressed Files
- Rendering a Video with Transparency
- Creating a Render Template
- Saving a RAM Preview
- Exporting a SWF
- Exporting Images


Adobe After Effects CC

Adobe After Effects is a powerful tool for animation and video post-production. It can be used to create stand-alone videos and animations but is often more powerful when used in conjunction with other programs such as Dreamweaver, Flash, or Premiere to add special effects and titles to web and video content.


ضمانت رضایتمندی،آموزشگاه کامپیوتر پایا

تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایا

مزایای ویژه دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا

 • ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت آموزشگاه کامپیوتر پایا
 • ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا
 • ارائه کارت تخفیف ویژه آموزش آموزشگاه کامپیوتر پایا، قابل انتقال به غیر
 • ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام آموزشگاه کامپیوتر پایا
 • ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی
 • ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر
 • اهدای وسایل و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا بصورت رایگان
 • مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..
 • امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان یا Retraining به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا
 • امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محیط آموزشگاه کامپیوتر پایا و معرفی به سازمانها
 • و ...


آموزشگاه افتر افکت|آموزشگاه After Effects|آموزشگاه فنی و حرفه ای|آموزشگاه آموزش After Effects|آموزش افتر افکت|آموزش After Effects|آموزش نرم افزار افتر افکت|آموزش نرم افزار Adobe After Effects|ثبت نام آموزش افتر افکت|افتر افکت چیست؟|کلاس آموزش افتر افکت After Effects|After Effects چیست؟|افتر افکت و پریمیر|افتر افکت و فتوشاپ|After Effects آموزش|انیمیشن و افکت در افتر افکت|کاربردهای نرم افزار افتر افکت After Effects چیست|کروماکی در افترافکت|آموزش افتر افکتس|آموزش نرم افزار افتر افکتز|آموزشگاه نرم افزار افتر افکت در تهران|التدريب أدوبي افتر افکتس|Adobe After Effects Training|Adobe After Effects Tutorials|After Effects in iran|After Effects in Tehran|Adobe After Effects institute|Adobe After Effects training courses|Learn Adobe After Effects software|Adobe After Effects training institute in Tehran|Adobe After Effects training classes|Adobe After Effects training center|Обучение Adobe After Effects|Adobe After Effects培訓|Adobe After Effects प्रशिक्षण

نقشه سایت آموزشگاه

Skip Navigation Links.
Collapse صفحه اصلیصفحه اصلی
ارتباط با ما
درباره ما
سوالات متداول
دعوت به همکاری
نظرات دانشجویان
مقالات مشاوره ای
بورس آموزشی تحصیلی
مقالات آموزشی
درخواست مشاوره
پذیرش نمایندگی
امور نمایندگی ها
پرداخت الکترونیک پایا
مزایای ویژه پایا
لیست اساتید
استعلام گواهینامه
آموزشگاه فنی حرفه ای
Expand دوره های آموزش پایه کامپیوتردوره های آموزش پایه کامپیوتر
Expand دوره های آموزش طراحی وب سایتدوره های آموزش طراحی وب سایت
Expand دوره های آموزش برنامه نویسیدوره های آموزش برنامه نویسی
Expand آموزش شبکه و سخت افزارآموزش شبکه و سخت افزار
Expand دوره های آموزش گرافیکدوره های آموزش گرافیک
Collapse دوره های آموزش طراحی سه بعدیدوره های آموزش طراحی سه بعدی
آموزش 3dsmax
آموزش vray
نمونه مثالهای 3dmax
آموزش Rhino
آموزش Sketchup
آموزش Lumion 3D
آموزش افتر افکت
Expand دوره های آموزش فنی و مهندسیدوره های آموزش فنی و مهندسی
Expand دوره های آموزش کاربردیدوره های آموزش کاربردی
Expand مطالب آموزشیمطالب آموزشی
Expand خدمات آموزشگاه کامپیوتر پایاخدمات آموزشگاه کامپیوتر پایا
آدرس آموزشگاه کامپیوتر پایاتلفن تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاکانال تلگرام آموزشگاه پایا
مرکز آموزش های تخصصی پایا برگزار کننده دوره های آموزش کاربردی و تضمینی و مهارت های ویژه مشاغل
Top Computer Training School & IT Academy | in Iran , Tehran | Computer Skills Training | Computer tutorials | IT tutorials | Computer institute | Amoozeshgah Computer Paya
All Right Reserved 2005 - 2015- Designed by Institute of Computer PAYA -  Parviz Tariveh   email: info@PayaIT.com
تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاآموزشگاه کامپیوتر پایا