آموزشگاه آموزش زبان برنامه نویسی پایتون Python

آموزش زبان برنامه نویسی پایتون در محدوده وسیعی از نرم افزار‌ها و تکنولوژی‌ها کاربرد دارد. کدهای نوشته شده در زبان برنامه نویسی Payton در محدوده وسیعی از پلتفرم‌ها چون لینوکس، ویندوز، مک، گوشی‌های موبایل و... قابل اجرا می باشد. پایتون در شرکت‌ها و سازمانهای بزرگی چون ناسا، گوگل، یاهو و... بصورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. این زبان را در آموزشگاه آموزش پایتون Python براحتی فرا میگیرید.

آموزشگاه پایتون Python

آموزش پایتون

دوره آموزش پایتون تمامی مباحثی که شما برای شروع برنامه‌نویسی با زبان پایتون نیاز دارید را پوشش داده است.

در آموزش پایتون شما با مفاهیم و دستورات مختلف زبان پایتون آشنا می‌شوید، تمرین‌ها و پروژه‌های مختلفی را انجام می‌دهید و پس از اتمام دوره می‌توانید در زمینه‌ای که مد نظرتان است، شروع به فعالیت کنید.

دوره آموزش Python به حدی روان و ساده آموزش داده می شود که حتی اگر کودکان هم قصد یادگیری زبان پایتون را داشته باشند، به راحتی می‌توانند با شرکت در دوره آموزشی پایتون آموزشگاه پایا، این زبان را فرا بگیرند و وارد دنیای جذاب برنامه‌نویسی شوند.

نظرات دیگران درباره آموزشگاه کامپیوتر پایا

زبان برنامه نویسی پایتون Payton چیست؟

از زبان برنامه نویسی پایتون می توان در محدوده وسیعی از نرم افزار ها و تکنولوژی ها بهره برد. این زبان برنامه نویسی روشهای بسیار قدرتمند و حرفه ای را برای کار با زبانها و ابزارهای مختلف را با آسانی هر چه تمام تر فراهم می کند. بدین منظور زبان پیتون دارای کتابخانه هایی بسیار گسترده می باشد که یادگیری و استفاده از آنها در عرض چند روز ممکن می باشد! پایتون همچنین یک زبان بر اساس مجوز های نرم افزار آزاد و اپن سورس می باشد.

کدهای نوشته شده در زبان برنامه نویسی Payton در محدوده ای وسیع از پلتفرم ها چون لینوکس ، ویندوز ، مک ، و حتی گوشی های موبایل و ... قابل اجرا می باشد. لازم به ذکر است که زبان برنامه نویسی پایتون در شرکت ها و سازمانهای بزرگی چون ناسا ، گوگل ، یاهو و ... بصورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

برنامه نویسی به زبان پایتون تقریبا ساده است. اگر شما با یکی از زبان های برنامه نویسی آشنایی داشته باشید میتوانید در عرض چند روز برنامه نویسی مقدماتی با پایتون را فرابگیرید. یادگیری پایتون الزاما نیازی به پیش زمینه برنامه نویسی ندارد و تنها پیش نیاز آن علاقه مندی به فن برنامه نویسی است.

برنامه های پایتون مثل زبان PHP قابل اجرا روی اغلب پلاتفورم هاست (حتی پلی استیشن). پایتون یک سینتکس Syntaxt شبیه گفتار ساده انگلیسی دارد، مثل PHP با حدود ۶۰ واژه کلیدی که جزو ساده ترینها است.

کاربردهای زبان پایتون

از زبان برنامه نویسی پایتون می توان در محدوده وسیعی از نرم افزار ها و تکنولوژی ها بهره برد. این زبان برنامه نویسی روشهای بسیار قدرتمند و حرفه ای را برای کار با زبانها و ابزارهای مختلف را با آسانی هر چه تمام تر فراهم می کند. بدین منظور زبان پیتون دارای کتابخانه هایی بسیار گسترده می باشد که یادگیری و استفاده از آنها در عرض چند روز ممکن می باشد! پایتون همچنین یک زبان بر اساس مجوز های نرم افزار آزاد و اپن سورس می باشد.

نرم افزارهای Blender، Mailman، Civilization IV، BitTorrent و ... از نرم افزارهایی هستند که به وسیله زبان پیتون خلق شده اند.

بسیاری از نرم افزارهای معروف توسط زبان پایتون نوشته شده اند. از جمله نرم افزار محبوب BitTottent که برای اشتراک گذاری اطلاعات میباشد.

آموزش زبان برنامه نویسی پایتون بسیار آسان است و کاربردهای بسیار زیادی دارد.

زبان برنامه نویسی پایتون زبانی چند رگه است كه از زبانهای برنامه نویسی تفسیری مانند زبان پرل ، زبان روبی ، اسكیم و همچنین از زبانهای سیستمی مانند زبان برنامه نویسی C , C++ و زبان برنامه نویسی جاوا JAVA مشتق شده است. بنابراین تمامی سادگی و راحتی كار زبانهای برنامه نویسی تفسیری و ویژگیها و قدرت زبانهای سطح پایین را داراست.

کاربرد زبان برنامه نویسی python در طراحی وب سایت

زبان پایتون به تمام معنا یک زبان شی گرا است. ولی اگر بخواهیم سراغ زبان های تحت وب برویم زبان php و زبان ASP.net در جایگاه خیلی بهتری قرار می گیرند. پایتون در واقع از خانواده کد باز است. گوگل از زبان پایتون بعنوان اصلی ترین ابزار طراحی وب سایت و توسعه وب استفاده می کند. برنامه های پایتون همانند php بر روی هر پلاتفرمی قابل اجرا می باشد. پایتون در همه جا کاربرد دارد و یک زبان کاملا قانومند است!

بیشتر سایتهای بزرگ مثل یاهو و موتور جستجوی گوگل از زبان پایتون استفاده میکنند. همچنین پایتون زبانی حرفه ای برای طراحی موتورهای جستجو حرفه ای برای وب سایت ها کاربرد دارد.

مخاطبین دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون کلیه مدیران ، پرسنل شرکتها و سازمانهای دولتی و غیر دولتی ، اساتید دانشگاه ها ، دانشجویان کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکترا ، دانش پژوهان و علاقمندان به علم داده کاوی می باشند.

آموزش پایتون آسان است

آموزش زبان پایتون بسیار آسان است. یادگیری و استفاده از پایتون در عرض چند روز ممکن می باشد. یادگیری پایتون الزاما نیازی به پیش زمینه برنامه نویسی ندارد و تنها پیش نیاز آن علاقه مندی به برنامه نویسی است. امروزه زبان پایتون کاربردهای بسیار زیادی در دنیا دارد.

زبان برنامه نویسی پایتون در ایران

امروزه آموزش زبان پایتون و استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون در ایران طرفداران زیادی دارد. خصوصا برای اشخاصی قصد مهاجرت به خارج را دارند. زبان پایتون بسیار قدرتمند بوده و توسط کمپانی های بزرگ نرم افزاری در دنیا مورد استفاده قرار میگیرد. از مزیت های اصلی پایتون میتوان به کتابخانه رایگان و عظیم آن اشاره کرد که دارای توابع آماده برای برنامه نویسی است.

سازگاری زبان برنامه نویسی پایتون

برنامه های نوشته شده به زبان Python توسط سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز، Linux و مکینتاش قابل اجرا میباشد. کافیست بعد از اتمام پروژه برنامه نویسی شده با زبان پایتون را با خروجی مورد نظر خود انتخاب کنید تا اپلیکیشنی سازگار با سیستم عامل مورد نظر شما تولید شود.

نمونه مدرک فنی و حرفه ای

ثبت نام آموزش زبان برنامه نویسی پایتون:

آموزشگاه کامپیوتر پایا

آموزش زبان برنامه نویسی پایتون


تاریخ شروع دوره: تابستان 1400
ظرفیت مانده: محدود
روزهای برگزاری: یکشنبه - سه شنبه
ساعت برگزاری: 17 تا 19
طول دوره: 1/5 ماه
توضیحات: گروهی
شهریه عادی: 1,780,000 تومان
امتیاز آموزشگاه: تخفيف: 200٫000 تومان
شهریه نهایی: 1,580,000 تومان
آموزش زبان برنامه نویسی پایتون

توضیحات دوره آموزشی:

1- آموزش عملی و کاربردی

2- ارائه نرم افزار ها و جزوات(بصورت رایگان)

3- ارائه گواهینامه و پذیرایی رایگان در طول دوره و...

آموزشگاه کامپیوتر پایا
پایا

آموزش زبان برنامه نویسی پایتون


تاریخ شروع دوره: اختیاری
ظرفیت مانده: نامحدود
روزهای برگزاری: اختیاری
ساعت برگزاری: اختیاری
طول دوره: 20 ساعت
توضیحات: خصوصی
شهریه عادی: 4,150,000 تومان
امتیاز آموزشگاه: تخفيف: 300٫000 تومان
شهریه نهایی: 3,850,000 تومان
آموزش زبان برنامه نویسی پایتون

توضیحات دوره آموزشی:

1- آموزش عملی و کاربردی

2- ارائه نرم افزار ها و جزوات(بصورت رایگان)

3- ارائه گواهینامه و پذیرایی رایگان در طول دوره و...

آموزشگاه کامپیوتر پایا
پایا

بدون شک زبان برنامه نویسی پایتون یکی از بهترین و پرکاربردترین و قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی جهان است. زبان پایتون (Python) به علت سهولت در یادگیری و داشتن کتابخانه های غنی و گسترده از بهترین گزینه ها برای تولید نرم افزارهای کاربردی در صنایع مختلف و تحت سیستم عامل های ویندوز (Windows)، لینوکس (Linux) و اندروید (Android) ، مکینتاش، یونیکس، سولاریس و... به حساب می آید. پایتون از زبان های برنامه نویسی مفسر محسوب می شود و به صورت کامل یک زبان شی گرا است. در سالیان اخیر زبان پایتون بسیار محبوب و پراستفاده شده است و در همه زمینه ها کاربردهایی دارد. پایتون در کنار زبان های دیگر مانند سی شارپ و سی پلاس پلاس، برنامه نویسی دسکتاپ به صورت رابط گرافیکی را تحت پوشش قرار داده است.

معرفی زبان برنامه نویسی پایتون Payton

پایتون Python Programming یک زبان برنامه نویسی همه منظوره، سطح بالا، شیءگرا و مفسر است. که توسط فردی بنام "خودو فان روسوم" در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شد.

فلسفه ایجاد زبان پایتون، تاکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه های نوشته شده و کوتاهی و بازدهی نسبی بالای آن است. کلمات کلیدی و اصلی این زبان به صورت حداقلی تهیه شده اند. و در مقابل کتابخانه هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند.

بر خلاف برخی زبان های برنامه نویسی رایج دیگر که بلاک های کد در آکولاد تعریف می شوند (به ویژه زبانهایی که از گرامر زبان برنامه نویسی سی پیروی می کنند) در زبان برنامه نویسی پایتون از نویسه فاصله و جلو بردن متن برنامه برای مشخص کردن بلاک های کد استفاده می شود. به این معنی که تعدادی یکسان از نویسه فاصله در ابتدای سطرهای هر بلاک قرار می گیرند، و این تعداد در بلاک های کد درونی تر افزایش می یابد. بدین ترتیب بلاک های کد به صورت خودکار ظاهری مرتب دارند.

پایتون مدل های مختلف برنامه نویسی (از جمله شیء گرا و برنامه نویسی دستوری و تابع محور) را پشتیبانی می کند. و برای مشخص کردن نوع متغییرها از یک سامانه پویا استفاده می کند.

زبان برنامه نویسی پایتون Python از زبان های برنامه نویسی مفسر بوده و به صورت کامل یک زبان شی گرا است. که در ویژگی ها با زبانهای تفسیری مانند زبان برنامه نویسی پرل Perl ، زبان برنامه نویسی روبی Ruby ، زبان برنامه نویسی اسکیم Scheme ، زبان اسمال تاک و زبان اسکیم Tcl مشابهت دارد و از مدیریت خودکار حافظه استفاده می کند.

زبان برنامه نویسی پیتون پروژه ای آزاد و متن باز توسعه یافته است. و توسط بنیاد نرم افزار پایتون مدیریت می گردد.

آموزشگاه آموزش زبان برنامه نویسی پایتون Python programming training

برنامه هایی که کاملا یا بخشی از آنها با زبان پایتون نوشته شده اند:

 • نرم افزار بیت تورنت BitTorrent: نرم افزار کلاینت برای فایلهای به اشتراک گذاشته شده توسط پروتکل بیت تورنت
 • نرم افزار بلندر Blender : یک نرم افزار سه بعدی و اپن سورس بسیار معروف است.
 • نرم افزار چندلر Chandler : مدیریت اطلاعات شخصی شامل تقویم، ایمیل، کارهای روزانه، یادداشت ها و...
 • نرم افزار Civilization IV : یک بازی کامپیوتری بر مبنای پایتون که از boost.python استفاده میکند.
 • نرم افزار میل من Mailman : یکی از معروفترین نرم افزارهای مرتبط با ایمیل است.
 • نرم افزار کومبیلو Kombilo : نرم افزار مدیریت پایگاه داده و مرورگر گیم های go
 • موین موین MoinMoin : یکی از قدرتمند ترین و معروف ترین ویکی های موجود در جهان است.
 • پلون Plone : یک ابزار قدرتمند و کاربر پسند مدیریت محتوای اپن سورس است.
 • پورتاژ Portage : قلب توزیع جنتو. یک مدیر بستهای سیستم لینوکس است.
 • زوپ zope : یک پلاتفورم شی گرای مبتنی بر وب است. زوپ شامل یک سرور نرم افزار به همراه پایگاه داده شی گرا و یک رابط مدیریتی درونی، مبتنی بر وب میباشد.
 • نرم افزار اس پی ای SPE : یک IDE رایگان اپن سورس برای سیستم عامل ویندوز، سیستم عامل لینوکس، سیستم عامل مک که از wxGlade (طراحی رابط کاربر) ,PyChecker (دکتر کد) (Blender(3D پشتیبانی میکند.
 • یام Yum : یک برنامه مدیریت بسته متن‌باز برای توزیع های سازگار با آر پی ام.
 • نرم افزار آباکوس Abaqus : نرم افزار شبیه سازی با روش المان محدود که امکان اسکریپت نویسی به زبان پایتون را به کاربر می دهد.

آی دی ئی IDE یا محیط برنامه نویسی چیست؟

آی‌دی‌ئی IDE یا Integrated Development Environment به معنی محیط یکپارچه توسعه نرم افزار است. و در بخش کدنویسی توسعه نرم افزار ها مورد استفاده قرار می گیرد.

امکاناتی که به طور معمول در IDE ها وجود دارد عبارتند از :
* ویرایش و نوشتن کد به صورت پیشرفته با استفاده از امکانات پیشنهاد دهنده اتوماتیک که با نوشتن حرف اول یک دستور نام کامل دستورهایی که وجود دارد لیست می شود.
* نمایش کدها به صورت رنگی.
* کمک به رفع عیب های نرم افزار و حل مشکلات آنها یا دیباگ کردن Debug

معرفی چند IDE معروف :
- Wing IDE برای پایتون
- IDLE برای پایتون
- پای دو برای پایتون
- Eclipse برای زبان های برنامه نویسی مانند زبان جاوا JAVA - زبان سی C - زبان سی شارپ #C - زبان پایتون و...

IDLE - Python آی دی ال ئی پایتون چیست؟

IDLE Python یک ویرایشگر کد یا IDE برای پایتون است. این نرم افزار کاملا با زبان پایتون نوشته شده و ساده ترین برنامه ویرایشگر کد یا IDE برای پایتون است که همراه بسته پایتون در سیستم عامل ویندوز و مک نصب می شود. ولی در بسته های لینوکس عرضه نمی شود.

در ویندوز مفسر پایتون آی‌دی‌ای پیش فرض خود را به نام IDLE نصب می کند. اما این IDE امکانات کمی ارائه می دهد و با نصب IDE های دیگر می توان سرعت برنامه نویسی را بالا برد و در محیطی زیباتر برنامه نوشت.

پیاده سازی پایتون

مسیر اصلی پیاده سازی پایتون، که با عنوان سی پایتون نیز شناخته می شود، در نشست C در استاندارد C۸۹ نوشته شد. سی پایتون برنامه های پایتون را به کد بایت تبدیل می کند. سپس توسط ماشین مجازی اجرا می شود. C-Python با یک کتابخانه استاندارد بزرگ که به صورت مخلوطی از C و پایتون نوشته شده، توزیع شده است. سی پایتون در ورژن های مختلف برای پایگاه های زیادی کار می کند، شامل مایکروسافت ویندوز و بیشتر سیستم های پیشرفته یونیکس. استفاده و توسعه آن روی پایگاه های محرمانه مانند Amoeba، در کنار پایگاه های متداول مانند یونیکس یا مکینتاش، به طور عمده در این نظر کمک شده است.

پایتون بدون پشته، انشعابی از سی پایتون است که ریز برنامه‌ها را اجرا می‌کند؛ و از پشته حافظه استفاده نمی کند. سی پایتون از GIL استفاده می‌کند تا وقتی برنامه پایتون بدون پشته، وابسته به OS است و می‌تواند به صورت همزمان اجرا شود، در هر لحظه فقط به یک زیر برنامه اجازه اجرا داده شود. پایتون برای استفاده در میکرو کنترلرها یا وظایف محدود دیگر پایگاه‌های مرجع، متناسب تر است. پیش بینی می‌شود که پایتون بدون پشته بتواند تقریباً روی همان پایگاهی که سی پایتون اجرا می‌شود، اجرا شود.

جایتون Jython برنامه های پایتون را به کد بایت جاوا کامپایل می کند، که بدین ترتیب می تواند با هر ماشین مجازی جاوا اجرا شود؛ و همچنین این امکان فراهم می‌شود که توابع کتابخانه ای کلاس جاوا از برنامه پایتون به کار گرفته شود. آی رون پایتون از همین شیوه برای اجرای برنامه های پایتون روی چارچوب دات نت استفاده می کند.

پای پای PyPy یک پیاده سازی تجربی از پایتون است که می تواند چندین نوع از کد بایت را تولید نماید.

همچنین مفسری به نام پایتون سی ای برای ابزار ویندوز CE (شامل بسته PC) وجود دارد؛ که در آن ابزارهایی برای اجرای آسان و توسعه GUI اضافه شده است. اطلاعات بیشتر را می توانید روی وبگاه PythonCE بیابید.

پایتون چینی زبان برنامه نویسی پایتونی است که از لغت نامه زبان چینی استفاده می کند. در کنار کلمات رزرو شده و نام متغیرها، بیشتر عملگرهای نوع داده، در چینی می توانند به خوبی کددهی شوند.

کتابخانه استاندارد پایتون

پایتون یک کتابخانه استاندارد بزرگ دارد، که از آن به عنوان یکی از بزرگ ترین توانایی های پایتون یاد می شود، مشروط به اینکه ابزارهای از پیش نوشته شده، با بسیاری از وظایف سازگار باشد. ماژولهای کتابخانه استاندارد می توانند به شیوه ماژول های نوشته شده در سی یا پایتون آرگومان دهی شوند. اخیرا کتابخانه های ++C به یک کتابخانه به نام Boost.Python رشد یافته است، برای ایجاد قابلیت همکاری بین ++C و پایتون. به دلیل تنوع گسترده در ابزارهای تولید شده توسط کتابخانه استاندارد، این کتابخانه با توانایی استفاده یک زبان سطح پایین ترکیب شده، مثل C و C++، که البته به عنوان واسط بین کتابخانه های دیگر است، پایتون می تواند یک واسط قوی بین زبان ها و ابزارها باشد.

کتابخانه استاندارد با تعداد زیاد فرمت ها و پروتکل هایی که حمایت می کند (مانند MIME و HTTP)، خصوصاً برای نوشتن علائم اینترنت مناسب است. ماژول ها برای ایجاد واسط کاربر گرافیکی، به پایگاه داده مربوطه متصل می شود، محاسبات را با دقت دلخواه دسیمال انجام می دهد، و عبارتهای منظم را دستکاری می کند. پایتون همچنین یک واحد تست مدیریت پایگاه داده برای تست کردن رشته ها دارد.

بعضی از قسمتهای کتابخانه استاندارد با مشخصات پوشانده شده، اما اکثریت ماژولها اینگونه نیستند. آنها از طریق کدها، اسناد داخلی، و دنباله تست شان (اگر موجود باشد) تعیین می شوند. اگر چه، به دلیل اینکه اکثر کتابخانه های استاندارد، کد پایتون مربوط به پایگاه را دارند، فقط ماژول های اندکی هستند که باید تغییر داده شوند یا مجددا با یک پیاده سازی دیگر نوشته شوند.

سرفصل دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون

 • روش برنامه نویسی در پایتون
 • کلاس و اشیاء در زبان پایتون
 • متغیرها ، عبارات و دستورات در زبان پایتون
 • توابع در زبان پایتون
 • شرطی ها و بازگشت در زبان پایتون
 • کلاسها و توابع در زبان پایتون
 • کلاسها و متدها در زبان پایتون
 • مجموعه های اشیاء در زبان پایتون
 • توابع نتیجه دار در زبان پایتون
 • وراثت در زبان پایتون
 • تکرارها در زبان پایتون
 • رشته ها در زبان پایتون
 • لیست ها در زبان پایتون
 • چندتایی ها در زبان پایتون
 • دیکشنری ها در زبان پایتون
 • فایل ها در زبان پایتون
 • لیستهای پیوندی در زبان پایتون
 • پشته ها در زبان پایتون
 • صف ها در زبان پایتون
 • درخت ها در زبان پایتون
 • برنامه نویسی در محیطهای برنامه نویسی پایتون

Python programming language

Python is programming language that uses objects, classes and a clear syntax in order to help you create your own applications. The code written in Python can be compiled in order to create standalone executable files.

This programming language is the backbone of many applications developed for academic or commercial purposes. It includes a large library that includes predefined tools that can be used by the developers.

The interpreter is the tool that allows you to write code, to define variables and to execute code. The main advantage of the program is the simplicity of the syntax that aims to help you write code in a more natural way. This greatly improves the code readability and significantly reduces the debugging time.

The interpreter is the tool that allows you to write code, to define variables and to execute code. The main advantage of the program is the simplicity of the syntax that aims to help you write code in a more natural way. This greatly improves the code readability and significantly reduces the debugging time.

The code written in Python can be edited and tested multiple times by running it in the interpreter. Unlike other languages, it does not compel you to edit the code outside the execution environment. You can simply make the changes using the interpreter.

As an object-oriented programming language, Python uses data structures by storing data outside the main program. This location is not accessible by the program and the data can be retrieved by using a function written especially for this purpose.

Due to its clear syntax, Python can be learned easily by any computer user. If you are just beginning to learn about programming, the developer's website provides you with multiple tutorials and resources.

Overall, the Python programming language represents a good solution for the users that want to create applications by using an object-oriented approach.

Here are some key features of "Python":

 • Very clear, readable syntax
 • Strong introspection capabilities
 • Intuitive object orientation
 • Natural expression of procedural code
 • Full modularity, supporting hierarchical packages
 • Exception-based error handling
 • Very high level dynamic data types
 • Extensive standard libraries and third party modules for virtually every task
 • Extensions and modules easily written in C, C++ (or Java for Jython, or .NET languages for IronPython)
 • Embeddable within applications as a scripting interface
آموزشگاه کامپیوتر پایا

خانم ابوالفتحی

با تشکر از کادر آموزشگاه پایا. استاد بسیار عالی و مسلط بودن روی مطالبی که بهمون میگفتن. از دوره رضایت کامل دارم. ممنونم از راهنمایی های دلسوزانتون برای انتخاب این دوره1399/08/19

آقای نامی صابر

از محل اقامتم در کپنهاگ با آموزشگاه پایا شنا شدم و قبل از سفر به ایران هماهنگی کلاس ها را انجام دادم تا در مدت زمان 1 ماهه حضورم در ایران دوره تمام بشود. فضا و امکانات آموزشگاه بسیار خوب بود و همکاران موسسه بسیار برخورد مناسب و گرمی داشتند. دوست دارم باز هم از طریق اینترنت در تماس باشم و شاید در دوره های مجازی هم شرکت کنم.1391/09/14

خانم محمودصالحی

دوره دومی بود که پس از طراحی وب استاتیک در این موسسه می گذرانم.علت حضورم در دوره ها رضایت دوستان از کلاس و مشاوره خوب مدیریت آموزشگاه بود. نحوه برخورد پرسنل بسیار خوب و کیفیت آموزشی بسیار عالی است.از پرسنل و استاد محترم که در رسیدن به هدفمان به خوبی ما را یاری کردند کمال تشکر را دارم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. سال خوبی برایتان آرزومندم.1391/12/13

آقای بحری

پس از جستجوی اینترنتی به آموزشگاه پایا مراجعه کردم و پس از مشاوره اولیه ای عالی، که اطلاعات کافی بهم داده شد، در دوره شرکت کردم. میزان شهریه نسبت به خروجی کلاس و کیفیت اساتید خوب بود. گارانتی پس از دوره بسیار برام ارزشمنده. به صورت 100درصد برام رضایت بخش بود و تاحالا به 90 درصد اهدافم رسیدم. تا الان موسسه پایا رو به کسانی که می خواستن کلاس برن پیشنهاد دادم.1392/09/9

آقای امانی

دوره برنامه نویسی خیلی خوب بود. تمامی موارد به صورت کلی و کامل آموزش داده شدن. مشاوره استاد برای پیشنهاد دوره های بعدی خیلی خوب بود.1398/08/07

خانم عباسی

مشاوره اولیه فوق العاده بود و همین باعث جذب من شد. استاد واقعا حرفه ای، با اخلاق و دلسوز بود. امکانات آموزشگاه نیز کامل بود و همکاران موسسه برخورد مناسبی داشتند. موسسه را به دیگران معرفی کردم. کلا آموزشگاه خیلی خوبی است و وافعا خاطره خوبی در ذهنم موند.1391/10/28

آقای یاسمی

کلاس خیلی خوبی بود و توضیحات کاملا کاربردی از طرف استاد گفته می شد. رفتار کارکنان آموزشگاه بسیار حرفه ای بود.1399/06/02

آقای کلاته

با تشکر از زحمات آموزشگاه کامپیوتر پایا و استاد عزیز و گرانقدر که تمامی موارد رو با صبر و حوصله آموزش دادن.1397/5/13

خانم سخاوند

دوره کاربردی و مفید بود و با تلاش و پیگیری تونستم اولین وب سایتی که میخواستم رو راه بندازم و باهاش کار کنم و از این دوره چیزهای زیادی یاد بگیرم.1393/07/03

آقای صفری

استاد خیلی خوب بودن و قشنگ مباحث رو به صورت کاربردی یاد میدادن. کلاس بسیار قابل فهم بود. با تشکر از آموزشگاه کامپیوتر پایا1398/06/30

آقای جلالی راد

با تشکر فراوان از آموزشگاه پایا با محیطی عالی و استادانی گران قدر و خوب. امیدوارم به درجاتی بالاتر از این دست پیدا کنید و امیدوارم برای دوره های بعدی بتونم بیام.1395/8/3

آقای صالح

بسیار عالی و کاربردی بود این دوره آموزشی. امیدوارم بتونم برنامه نویسی رو ادامه بدم. با تشکر از آموزشگاه پایا1398/05/13

خانم جلالوند

دوره خیلی خوبی بود. ممنون از زحمات شما.1393/07/03

آقای برهانیان

به خاطر تبلیغات بسیار خوب اینترنتی و توضیحات کاملی که در سایت و در مشاوره ای که داشتیم ارائه شد، در دوره ثبت نام کردم. روابط مالی خوب و مناسب بود. نحوه برخورد پرسنل عالی بود. استاد از لحاظ علمی و اخلاقی در سطح بسیار خوبی بودند. امکانات هم عالی بود برای دوره.1393/2/25

آقای میرقربانی

چندمین دوره ای بود که در آموزشگاه پایا می گذروندم. بسیار مفید و آموزنده بود.1397/5/30

آقای حسینمردی

با تشکر از آموزشگاه کامپیوتر پایا و استاد عزیز. همه چیز عالی و بسیار منظم برگزار شد.1397/6/26

خانم بیگلری

با سلام. از دوره آموزشی کاملا راضی هستم. مدت دوره بسیار خوب بود و موارد تدریس شده در کلاس بسیار کامل بودن. استاد از نظر تدریس و اخلاق عالی بودن.1400/02/20

آقای ملک محمدی

دوره بسیار خوب و کاربردی بود. استاد و همکاران آموزشگاه پایا بسیار خوب بود. ممنونم1400/01/15

آقای سموات

واقعا همونطور که در قسمت نظرات سایتتون دانشجویان نوشته بودند، همه امکانات عالی بود. برای دوره بعدی هم ثبت نام کردم. ممنونم1395/03/18

خانم روستا

از نظر من هم برخورد همکاران آموزشگاه پایا و هم تدریس دوره و استاد بسیار عالی بود و رضایت کامل دارم. از استاد بخاطر آموزش کامل و جامعی که داشتن ممنونم. از پاسخگویی به سوالات و رفع ایرادات و صبوری ایشان واقعا ممنونم.1399/08/19

خانم درسنگی

ضمن تشکر از زحمات استاد بزرگوار و کلیه همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا، موفقیت های روزافزون را برایتان خواهانم.1397/6/27

خانم بلالیان

با سلام و خسته نباشید.استاد مربوطه مسلط بودند و از کادر موسسه هم راضی بودم. با تشکر1393/08/19

خانم ناجی

از اینکه حق انتخاب ساعت و روز مورد نظرم را برای تشکیل کلاس داشتم خیلی راضی ام. از نظر تدریس استاد و تعاریف سرفصل های مهم و کاربردی و دوری از اتلاف وقت در مورد مباحث کم اهمیت بسیار ممنونم1390/06/01

آقای بحیرائی

کلاس سطح استانداری داشت و بسیار آموزنده و راضی کننده بود. خوشحالم که در آموزشگاه پایا ثبت نام کردم. ممنون از بابت دوره1397/5/30

آقای نجبا

با تشکر از استاد بسیار عالی این دوره که بسیار عالی و با حوصله پاسخگوی سوالات بودن. خیلی خوب مطالب رو آموزش میدادن و دلسوزانه برای بچه های کلاس زمان میذاشتن. ممنون1398/06/30

نظرات دانشجویان درباره آموزشگاه کامپیوتر پایا

ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت آموزشگاه کامپیوتر پایا

ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی و پشتیبانی آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا

ارائه کارت تخفیف ویژه آموزش آموزشگاه کامپیوتر پایا، قابل انتقال به غیر

ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام آموزشگاه کامپیوتر پایا

ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی

ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر

اهدای وسایل و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا بصورت رایگان

مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..

امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان یا Retraining به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا

امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محیط آموزشگاه کامپیوتر پایا و معرفی به سازمانها و ...

ضمانت رضایتمندی آموزشگاه کامپیوتر پایا

تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایا:

تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایا

لینک ثبت نام دوره آموزشی:

آموزشگاه کامپیوتر پایا

آموزشگاه پایتون|آموزشگاه برنامه نویسی پایتون|آموزشگاه آموزش پایتون|آموزش پایتون|آموزشگاه python|آموزشگاه آموزش python|آموزش برنامه نویسی python|آموزشگاه برنامه نویسی python|کلاس آموزش پایتون|آموزشگاه برنامه نویسی در تهران|آموزش برنامه نویسی پایتون|زبان برنامه نویسی پایتون|محیط برنامه نویسی به زبان پایتون|کاربرد زبان برنامه نویسی پایتون|سی شارپ یا پایتون|پایتون یا جاوا|آموزشگاه پایتون در تهران|Python Programming Training School|Python Tutorials|Python Programming Training courses

whatsapp