سوالات متداول آموزشگاه کامپیوتر پایا

1در مورد دوره ای كه مد نظر دارم می توانم مشاوره تخصصی بگیرم؟

حتما. شما مي توانيد با مراجعه حضوري به دفتر مركزي آموزشگاه و يا بصورت تلفني از مشاوره تخصصي رايگان بهره مند شويد.

2آيا دوره هاي آموزشي آموزشگاه پايا بصورت تضميني برگزار مي شود؟

بله. اصولا تضمين يك دوره آموزشي بصورت دوجانبه مي باشد. يعني هم از طرف دانشجو و هم از طرف موسسه. موسسه پايا به نوبه خود با توجه به سابقه طولاني مدت در تدوين دوره، انتخاب استاد و كنترل كيفيت آموزشي، دوره مورد نظر را صد در صد تضمين مي نمايد.

3كنترل كيفيت كلاس به چه شكلي انجام مي شود؟

مسلما موارد بسياري قبل از تدوين يك دوره توسط موسسه بررسي مي شود. ولي آنچه دانشجو بصورت مشهود با آن برخورد مي كند، بررسي روند آموزشي در ابتدا و انتهاي هر جلسه توسط موسسه است. بعنوان مثال، نظر دانشجو و استاد ثبت شده و موارد احتمالي برطرف مي گردد.

4چه تضميني براي دوره آموزشي در نظر داريد؟

اگر دانشجو طي دو جلسه اول بنا به دلايل مشخص، از كيفيت آموزشي ناراضي باشد. و موسسه اقدام به حل مشكل ننمايد. جلسات طي شده براي دانشجو رايگان محسوب شده و كل شهريه، بصورت كامل مسترد مي گردد.

5آيا موسسه پايا محيط مناسبي براي دانشجويان و خصوصا خانم ها مي باشد؟

قطعا موسسه پايا يكي از سالمترين محيط هاي آموزشي مي باشد. اساتيد و پرسنل از انواع فيلترهاي اخلاقي مورد سنجش قرار ميگيرند. و روند سلامت اخلاقي و انضباطي آموزشگاه بطور دائم توسط مديريت موسسه كنترل مي شود.

6آيا آموزشگاه پايا خدمات بعد از آموزش نيز دارد؟

بله. آموزشگاه پايا تا يكسال پس از آموزش شما را مورد حمايت قرار داده و سوالات و مشكلات احتمالي شما را با كمال ميل پاسخگو خواهد بود.

7در زمان استراحت كلاسي چه كنيم؟

موسسه پايا در زمان استراحت كلاسي شما را دعوت بصرف انواع نوشيدني و تنقلات از بوفه رايگان مي نمايد و شما مي توانيد در حين استراحت با همكلاسي هاي خود صحبت و مبادله نظر نماييد.

8آيا براي ثبت نام در آموزشگاه پايا گزينشي وجود دارد؟

بله. تمام دانشجويان به تناسب دوره مورد نظرشان، توسط مشاوران موسسه ارزيابي و راهنمايي شده و در صورت تاييد در دوره آموزشي ثبت نام ميشوند.

9اساتيد موسسه پايا چگونه انتخاب مي شوند؟

تمام اساتيد به لحاظ علمي، اخلاقي، مديريت كلاس، مديريت محتواي آموزشي، فن بيان، خوش اخلاقي، سخت كوشي، تعهد به كار و ... مورد ارزيابي حرفه اي قرار گرفته و سپس به همكاري دعوت مي شوند.

10در كلاس هاي خصوصي زمان جلسات آتي چگونه تعيين مي شود؟

در اين نوع دوره ها معمولا بهترين انتخاب براي دانشجويان اين است كه در انتهاي هر جلسه، جلسه بعدي خود را با هماهنگي موسسه تعيين نمايند.

11آيا شهريه دوره ها مشمول تخفيف مي شود؟

بله. معمولا تخفيفات و امتيازات عمومي در مناسبت ها و فصول گوناگون از طريق وب سايت رسمي آموزشگاه كامپيوتر پايا اطلاع رساني مي شود.

12آيا موسسه تخفيفات و امتيازات ويژه اي را براي دانشجويان خود در نظر مي گيرد؟

بله. هر دانشجو علاوه بر استفاده از تخفيفات عمومي اعلام شده در هر دوره، از كوپن هاي تخفيف آتي نيز برخوردار مي شود. كه براي شركت در دوره هاي آينده براي خود و يا آورنده كوپن ها برخوردار مي شود.

13آيا هر دانشجو در كلاس يك دستگاه كامپيوتر در اختيار دارد؟

قطعا بله. با اينكه طبق استاندارد سازمان آموزش فني و حرفه اي براي هر دو نفر يك كامپيوتر در نظر مي گيرد، ولي آموزشگاه پايا جهت حفظ و ارتقاي كيفيت آموزشي خود براي هر دانشجو يكدستگاه كامپيوتر كامل اختصاص مي دهد.

14آيا آموزشگاه پايا هداياي كمك آموزشي براي دانشجويان خود اختصاص مي دهد؟

بله. آموزشگاه پايا با افتخار هدايا و امكانات اختصاصي كمك آموزشي را بصورت هديه در زمان ثبت نام به دانشجويان خود اهدا مي نمايد.

15آيا آموزشگاه پايا، كامپيوتر و امكانات آموزشي مدرن در اختيار در دانشجويانش قرار مي دهد؟

بله. كامپيوترهاي بروز، ديتاپروژكتور، كتاب، جزوه و سي دي نرم افزارهاي مورد نياز را برايگان در اختيار دانشجويان خود اختصاص مي دهد.

16آيا در انتهاي دوره آموزشي مدرك معتبر به دانشجو داده مي شود؟

بله. كليه دانشجوياني كه طبق مقررات آموزشي موسسه پايا، دوره را به انتها رسانده و در آزمون كتبي و عملي موسسه نمره قبولي كسب نمايند، مدرك معتبر خواهند گرفت.

17آيا امكان كاريابي و اشتغال از طريق آموزشگاه پايا محيا مي باشد؟

بله. موسسه پايا بدليل آموزشهاي حرفه اي دانشجويان خود، كانديد بسياري از شركت ها و موسسات براي استخدام فارغ التحصيلان مورد تاييد مي باشد. بنابراين اطلاعات دانشجويان ممتاز موسسه پايا بنا به درخواست خودشان، بصورت رايگان در وبسايت كاريابي آموزشگاه قرار گرفته و به موسسات و شركتهاي جوياي كارمند متخصص معرفي مي گردند.

18نحوه پرداخت شهریه دوره ها به چه صورت می باشد؟

متقاضیان دوره ها ضمن استفاده از خدمات اینترنتی و ثبت نام به صورت آنلاین می توانند به صورت حضوری نیز اقدام به پرداخت وجه شهریه و ثبت نام دوره مورد نظر نمایند، لازم به ذکر است چنانچه متقاضیان اقدام به تسویه حساب پیش ازموعد شروع کلاس نمایند می توانند از تخفیفات منظور شده برای دوره ها استفاده کنند.

19آيا براي كساني كه تسلط كافي بر مباحث دوره خاصي را دارند امكان دريافت مدرك بدون شركت در كلاس وجود دارد؟

بله -افرادي كه امكان حضور در كلاس را ندارند مي توانند با پرداخت نيمي از شهريه كلاس در آزمون دوره مربوطه شركت كرده و پس از قبولي در آزمون مدرك معتبر را دريافت نمايند.

سوالات متداول آموزشگاه کامپیوتر پایا|آموزشگاه کامپیوتر تهران|آموزشگاههای فنی حرفه ای|آموزشگاه فنی حرفه ای در تهران|مدرک فنی حرفه ای|گواهینامه فنی و حرفه ای